Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: D 50

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adrian_c
    nie vertical
    = horizontal :P
    D70|18-70|70-300|50|ZENIT TTL|HELIOS 55/2|

  2. #12

    Domyślnie

    No to juz chyba kompletna zlewka a szkoda.Zawsze tak robicie nowej grupie ludzi. To fajnie.Dwa dni czekam na odp a tu nic.Wiem moze nie jestem zaorientowany ale to moje poczatki.

  3. #13

    Domyślnie

    babilon79, o co tobie chodzi??
    D70|18-70|70-300|50|ZENIT TTL|HELIOS 55/2|

  4. #14

    Domyślnie

    Po prostu pomyslalem sobie ze mnie zlaliscie.A jesli nie to sie ciesze.Pozdrawiam

  5. #15

    Domyślnie

    babilon79, nikt cie nie zlewa. po porstu nikt, kto ma na temat zadanego przez ciebie pytania jakies zdanie/info tu nie zajrzal, albo po porstu przeoczyl ten twoj dopisany post. zawsze mozesz zalozyc osobny watek i scisle sprecyzowac o co ci chodzi,. wtedy mysle, dostaniesz rzeczowe odpowidedzi

    pozdrawiam
    D70|18-70|70-300|50|ZENIT TTL|HELIOS 55/2|

  6. #16

    Domyślnie

    DZieki za wyjasnienie, jest to moje pierwsze forum i niezabardzo wiem jak to dziala.Pozdrawiam

    [ Dodano: Pon 31 Lip, 2006 ]
    Panowie i panie zdecydowalem sie na zakup 18-70 dx do mojej 50.Tera przedemna wybor reszty ogniskowej.Zastanawiam sie nad sigma 70-300 dg apo macro lub tez sigma 70-300 dg apo 2 super macro.Ponoc ta pierwsza ma klopoty z af? Jak to sie ma w przypadku tej drugiej .Za odp. z gory dziekuj i pozdrawiam wszystkich nikonowcow.p.s.zastanawialem sie nad nikkorem 70-300 ed ale jest troche za drogi!

  7. #17

    Domyślnie

    Witam
    dzis zakupiłem Nikona D50 + 18-55 i jak narazie jestem bardzo zadowolony.... nie wiem tylko dlaczego ale jak zrobilo sie szarawo na dworze to nie lapal ostrosci i nie mozna zrobic bylo zdjecia ??
    czy to normalne ??

    a apropos zoomu to ja jednak polecalbym Nikkora 70-300 lub tamrona slyszalem ze sigma teraz nie idze w jakosc.... ale jezeli juz to APO bo tamta ma gorsza jakosc obrazu przy max 300 mm .....
    DwaCzarneEosy|SzkiełkoOkoSwiecidełko

  8. #18

    Domyślnie

    Witka.Odnosnie zapytania o ostrosc przy slabym swietle,18-55 potwierdzam.Moj zachowuje sie tak samo.Z tego powodu przymierzam sie do 18-70.Ponoc jest lepszy.Pozdrawiam

  9. #19

    Domyślnie

    to mam jeszcze jedno pytanie kiedy moge przelaczac ten suwak na obiektywie Auto.Manual focus...
    czy tylko przy wylaczonym aparacie czyprzy wlaczonym tez mozna ??
    i czy przestawiajac to na obiektywie musze tez na aparacie ??

    pozdrawiam
    DwaCzarneEosy|SzkiełkoOkoSwiecidełko

  10. #20

    Domyślnie

    Siemanko.Jesli chodzi o af a mf to z mojego doswiadczenia wynika ze mozesz je przelaczac w kazdej sytuacji.Gdy przelaczysz go na obiektywie lub na aparacie to tak czy tak af nie bedzie dzialal.Sprawdz sobie.Pozdrowienia

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •