Szanowni Państwo!
Mam takie małe pytanie, otoz jestem szczesliwym posiadaczem nikon d 50, robie foty non stop, i zastanawia mnie jedno: a mianowicie, gdy przekrecam mojego nikosia (bez foty, tylko jak go ustawiam np. do robienia foty), slysze jak w srodku cos brzeczy (jakby sprezynka)...nie jest to nic w obiektywie, nie jest to sprezynka pod akumulatorem, i wlasnie coz to moze byc???Niby nic, a jednak zlosci i meczy watpliwosciami...moze mi ktos pomoc???A moze to nic takiego??
Pozdrawiam
lcwik8
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami