Witam.
Po zaistalowaniu PS CS pojawił sie problem,otóż po kliknięciu na zdjęcie prawym klawiszem myszki,w celu otworzenia z menu kontextowego programow do otworzenia pliku,nie pojawia sie w tymże menu ikonka dostepu do PSa,po kliknieciu w zalącznik i dościu po sciezce do PSa w program files,klikam na ikone PS jednak ona nie dziala,w menu kontextowym nadal nie ma PSa chociaż są wszystkie inne możliwe programy.
gdzie tkwi błąd?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami