Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: problem z CS

  1. #1

    Domyślnie problem z CS

    Witam.
    Po zaistalowaniu PS CS pojawił sie problem,otóż po kliknięciu na zdjęcie prawym klawiszem myszki,w celu otworzenia z menu kontextowego programow do otworzenia pliku,nie pojawia sie w tymże menu ikonka dostepu do PSa,po kliknieciu w zalącznik i dościu po sciezce do PSa w program files,klikam na ikone PS jednak ona nie dziala,w menu kontextowym nadal nie ma PSa chociaż są wszystkie inne możliwe programy.
    gdzie tkwi błąd?
    pozdrawiam Krzysiek
    d80 17-55 2/8 50 1,8
    NIC TU NIE MA

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2004
    Miasto
    Mielec/Krakow
    Posty
    6

    Domyślnie

    Jesli dobrze zrozumialem
    Klikajac na zdjecie dajesz otworz za pomoca.....i tam nie ma PS??
    Bo jesli tak ...to jak dojdziesz do niego po sciezce i zaklikasz ...zawsze uzywaj wybranego programu do otwierania tego typu plikow......
    Przy nastepnym uruchomieniu powinno juz dzialac
    NIKON N80::Nikkor 24-120, Nikkor 85, SB-28
    NIKON D70::Nikkor 18-70, SB-800

  3. #3

    Domyślnie

    oto wlasnie chodzi ze klikam po dojściu po scieżce ale on sie nie otwiera!i co dalej?
    pozdrawiam Krzysiek
    d80 17-55 2/8 50 1,8
    NIC TU NIE MA

  4. #4

    Domyślnie

    mozesz jeszcze skojarzyc plik z adobe photoshoc,
    robi sie to tak
    klikamy na moj komputer > narzedzia > opcje folderow > typy plikow > nowy
    "Podchodź do tematu fotografowanego miękko, na czubkach palców. Ręka w aksamitnej rękawiczce, oko jastrzębia..."
    http://www.jbstudio.eu

  5. #5

    Domyślnie

    Pomogłeś pietrucha,aczkolwiek pokazałeś drogę jednak sposób całkiem inny,trzeba było znleźć tam .jpg i zaznaczyć ze ma być otwierany przez PSa,dzieki bardzo.
    pozdrawiam Krzysiek
    d80 17-55 2/8 50 1,8
    NIC TU NIE MA

  6. #6

    Domyślnie

    Myszkin, super, ze juz wszystko dziala ok.
    "Podchodź do tematu fotografowanego miękko, na czubkach palców. Ręka w aksamitnej rękawiczce, oko jastrzębia..."
    http://www.jbstudio.eu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •