Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
hassel h3d ma 1 słownie jeden punkt af ... a ile kosztuje!!!
no właśnie tak się zastanawiam nad tym biadoleniem odnośnie AF'a. Myślę że i tak większość używa wyłącznie centralnego punktu i tak tylko gada żeby pogadać.... albo używają śrubokrętów i jęczą że długo im ostrość nastawia

naczytałem się już o rzekomych wadach AF'a w 40d a sam mam 2 puchy i nie stwierdziłem żadnych problemów.