zacznij od książek. Też mam d80 dopiero od 3 miesięcy i zaczynam przygodę z fotografią. Jako pierwszą rzecz kupiłem filtr polaryzacyjny, jako że lubię robić foty w plenerze. Potem był filtr połówkowy i szary. Statyw już miałem i też się przydaje. Na razie wystarcza mi sigma 18 - 200 ze stabilizacją, ale przydałoby się coś więcej. Może konwerter? Z czasem pewnie będę potrzebował też lampę. No i na dniach myślę o capture NX2, bo 30-dniowy testowy już się skończył. Ale z tego wszystkiego najważniejsza jest wiedza
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami