Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie Proszę o opinię.

    Witam wszystkich. Proszę o podpowiedz czy opłaca się kupić taki zestawik. Ma być wykorzystywany do celów amatorskich ,bardzo uniwersalnych. Miałem juz parę kompaktów i w każdym mi coś nie pasowało, więc chciałbym jakieś lustro które będzie służyć przez parę lat. Znajomy wraca pod koniec października z USA więc go trochę wykorzystam. Przyznam, że parę gadżetów z tego zestawu nie jest mi potrzebne (walizka, statywy , czytnik) ale jak są, to niech będą.
    Co o tym myślicie?

    Z góry bardzo dziękuję!!!

    http://cgi.ebay.com/Nikon-D80-Digita...742.m153.l1262

  2. #2

    Domyślnie

    Taki zestaw spokojnie wystarczy
    Canon Power Shot SX200 IS

  3. #3

    Domyślnie

    statyw sie przyda (ten wiekszy) reszte mozesz sprzedac
    a generalnie to zestaw spoko i cena bardzo dobra
    D7000 _____ S10-20 ____ T17-50 ____ N50 ____ T90

  4. #4

    Domyślnie

    Obojętnie jak spoglądać - to są "wymiotki" magazynowe. Cena uśredniona. Biorąc pod uwagę, iż połowa z tej oferty to mało przydatne gadżety, warto się poważnie zastanowić, czy warto. Prawdę mówiąc, za te pieniądze ja bym zapolował na lepszą puszkę, bez dodatków.
    Ponadto, pamiętaj o gwarancji - ciężko ją będzie chyba w Polsce zrealizować.
    Moje zdanie - ale to tylko moje - ja bym czegoś takiego nie brał.
    Tutaj jest... podpis

  5. #5

    Domyślnie

    Zgadzam się z amirezem, zestaw jest bardzo kuszący i ja sie na podobny nabrałem. W mojej walizeczce d80 się nie mieści, statyw, ten większy, to jakaś kpina, lampa też, torbę na aparat mam identyczną i też nie jestem z niej zadowolony wiec dokupiłem plecak. Reszty nawet nie podpinałem do aparatu. Za cenę tych wszystkich nieużywalnych gadżetów miałbym dobry statyw i np torbę albo plecak, tak wiec radzę się poważnie zastanowić.
    Nikon D80, d300s, N18-135, N50 1.8, N35 1.8

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar avallardi
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    bardzo duże miasto w centralnej Polsce
    Posty
    247

    Domyślnie

    Słaba oferta.

    Kup sobie w Polsce: D80 + 18-70 + 70-300. Szkła z oferty nie są stabilizowane i osobno kosztują: 18-55mm (ok. 300zł), 70-300 (ok. 450zł) - piszę tu o cenach sklepowych.
    Co do dodatków: lampa, statywy, walizka, konwerter szerokokątny - to kompletne pierdoły i zawracanie głowy. Jak już je dostaniesz to będziesz klął, że Cię zrobiono w bambuko. Karty SD 4GB tej klasy co w ofercie kosztują w Polsce psie pieniądze.

    Podsumowując: szkoda pieniędzy.

  7. #7

    Domyślnie

    Ja osobiście również bym tego nie brał, jedyna rzecz wartościowa w tym zestawie to D80, kita 18-55 raczej szybko się pozbędziesz, tele 70-300 to już zupełna pomyłka, zdecydowanie lepszy w tej klasie jest 55-200 ..a cała reszta to śmiecie robiące za statystów. Wystrzegaj sie tanich statywów, tanich kart pamięci, filtrów itd..a juz szczególnie takich dziwnych lamp błyskowych, które w jednej chwili mogą uszkodzić Ci korpus na który i tak nie będziesz miał gwarancji. Nie wiem czy lepszym rozwiązaniem nie byłoby przywiezienie przez znajomego jednego dobrego obiektywu np. 14-24 / 17-55 / 24-70 / 70-200VR lub kilka liderów stałkowych 50 / 85mm (większość szkieł z USA objęte jest gwarancją u nas) ..sprzedasz go tutaj spokojnie uszczęśliwiając kogoś odrobinę niższą ceną a sam na tym zarobisz na zestaw z krajowej dystrybucji.. z gwarancją ..zapachem pudełeczka ................i instrukcją PL
    d800|d600|n28g|s50|n14-24|n24-70|t70-200|sb910|sb900|reporter dual rs

  8. #8

    Domyślnie

    Ze Stanów optykę np nikkor 16-80VR, body kupiłbym tutaj już jest nowe za 1600, po premierze D90 jeszcze troszkę poleci

  9. #9

    Domyślnie

    Duperele z tego zestawu to bedziesz mogl dac dzieciom do zabawy ja kupilem rok temu taki zestaw z (d40 statyw slabiutki, torba malutka d40 z obiektywem nikkor 50-200 vr )sie nie miesci, zabawki czyszczace lipa, lampa sama kupisz za 10, $ gora karta to nie bedzie napewno sandisk. Zabawki lipa jednym slowem!

  10. #10

    Domyślnie

    dokladnie jak wyzej.Lepiej kup D80 i 18-70 te dodatki to lipa ,a co do lamy to chyba sb-400 juz jest lepsza

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •