Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 50
  1. #1

    Domyślnie plecak czy torba?

    czy mozecie mi podac zalety/wady plecakow vs toreb?
    nie moge sie zdecydowac co kupic..
    plus moze jakies firmy podacie ktorych sie wystrzegac lub ktore polecacie?
    bardzo bylabym wdzieczna..

    a potrzebuje czegos na d80 plus sigme 70-200(podpieta) plus miejsce na cos krotkiego, karte pamieci, jakis filtr, chusteczki

  2. #2

    Domyślnie

    ja mam plecak i torbe najlepsze rozwiazanie

  3. #3

    Domyślnie

    ja tez mam plecak i torbe. zalezy do czego potrzebujesz. jak idziesz na wycieczke w gory to torba jednak na dluzsza mete przewieszona przez ramie nie jest najwygodniejsza. za to ze znajomymi w parku, jak czesto zmieniasz szkla, albo czesto chowasz body, to bedzie lepsza torba (nawet slingshot z lowepro nie bedzie wygodniejszy do tego - choc dla niektorych jest rozsadnym kompromisem w posiadaniu i torby, i plecaka)
    "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - S. Lem

  4. #4

    Domyślnie

    Też mam plecak i torbę Częściej używam plecak, nie wyobrażam sobie brać torby na rower czy w góry.

  5. #5

    Domyślnie

    Ja mam plecak i miałem torbę.
    Jednak plecak wygrał w starciu.
    Mimo, iż plecak nie jest tak wygodny jak torba w niektórych sytuacjach dla mnie i tak zwycięża.
    A najlepszym wyjściem są hybrydy typu SlingShoot, czy Fastpack.
    Można powiedzieć, że to i torba i plecak w 1.

  6. #6

    Domyślnie

    Jak wszyscy i ja mam plecak obromniasty na wszystko i mniejszą torbę ,ale plecak górą zdecydowanie.
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  7. #7

    Domyślnie

    Szukaj na allegro .fancier wb1626 . Plecak tani jak barszcz a mieści ho.ho.i jeszcze troszkę
    Ostatnio edytowane przez Tomek Konopka ; 15-09-2008 o 12:49
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  8. #8

    Domyślnie

    witaj
    tez mam plecak firmy SAMSONITE i bardzo zadowolony jestem, wydaje mi sie, ze praktyczniejszy od torby i zarazem wygodniejszy. mieszcze w nim dwa obiektywy i pare innych drobiazgów, a chusteczki juz na pewno sie zmieszczą
    Pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grudzinsky Zobacz posta
    ja mam plecak i torbe najlepsze rozwiazanie
    jedyne ;]

    torba jest fajna gdy masz malo miejsca - np. w photopicie na jakims koncercie. mozna wtedy np. w miare wygodnie zmienic szklo.

    plecak jest wygodny na dluzsze wypady (umownie - od 4 h w gore). latwiej tez, przynajmniej mnie, robic z nim zdjecia niz z kilogramami dyndajacymi na ramieniu.

  10. #10

    Domyślnie

    Ja natomiast preferuję torbę. Dla mnie wycieczka w góry to plecak ze szpejem na plecach i torba na ramieniu. Przydaje się nawet jako podparcie dla ręki przy dłuższym spacerze

    Każdemu według potrzeb Mądrych wyborów życzę

    Paweł
    "... ponieważ droga jest celem..."

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •