Dzięki za pomoc... test ściany, brzmi przerażająco jakby miał rzucac aparatem w "the wall", nie no ale tak całkiem na poważnie to te rady mi mogą pomóc, następnym razem zastanowie się czy chce miec cos takiego na scianie i popytam tez o to znajomych ;P
Szczerze mówiąc zawsze staram się jechac na hardcorowych ustawieniach, wszystko manualne focusa też staram się ustawiać ręcznie, może właśnie tu mój błąd.....Przy takim oświetleniu i kolorach autofokus potrafi wariować i trzeba mu dopomóc ręcznie.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami