Szukaj
WOW, jestem po wielkim wrażeniem
coś z waveletami jak sądzę, ale jeśli możesz to podaj troszkę szczegółów
szkoda, że to już nie to samo forum...
Rewelacja - jak zaczniesz to sprzedawać daj znać - reflektuję na jedną licencję.
rewelacja .. mam jedynei prosbe - opatentuj to szybko i nie sprzedaj bo jak wiele innych dobrych wynalazkow ma szanse wyladowac w szufladzie tylko po to by nie ujrzec swiatla dziennego (znam kilka tkaich patentow)
i za czornyjem - jelsi bedzie dostepna jakas wersja - poprosze o jedna licencje![]()
Skontaktuj się z nami