Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: kot i slimak...

  1. #1

    Domyślnie kot i slimak...

    ...w jednym worku. nie bede 2 tematow zakladal
    1
    2

  2. #2

    Domyślnie

    Nie wiem dlaczego mój wzrok na 2ce bardziej przyciąga przed-bokeh i te "kółka" niz sam ślimak, który ma prześwietlone różki ( świetne prześwietlenie ślimaka w dziale makro) , a kot na 1ce ma trzy nogi-jedną dłuzszą

    przyjemne fotki.


    pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    wygląda na polowanie ..... też zapodam kota dzisiaj i może psa ... ślimak jest fajny chyba sobie go wywołam ...mogę ?
    NIKUŚ ja zapodam 4 nogę za 10 minut ...
    NIKON D80 + AF-S DX Zoom-Nikkor 18-135 mm f/3.5-5.6 ED -dopiero początek

  4. #4

    Domyślnie

    Ładne fotki. I oba stwory w tę samą stronę maszerują
    Tutaj jest... podpis

  5. #5

    Domyślnie

    doloze 3

  6. #6

    Domyślnie

    Na 3 mz za dużo góry,
    przyciąłbym w połowie pustej przestrzeni nad głową kota, tak bym to widział.

    Poza tym 1 i 2 bardzo przyjemny klimat i światełko,
    Może tylko usunąłbym to mocne światełko (kamyczek?) po lewej stronie na 2, bo odciąga wzrok.

    Pozdrawiam
    D70s, F-801s, N50 f/1.8, N18-70/f3.5-4.5, Jupiter 135/f3.5, SB-600, Lowepro Mini Trekker AW, Hama Defender 180, statyw i parę filterków...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •