Szukaj
Nie wiem dlaczego mój wzrok na 2ce bardziej przyciąga przed-bokeh i te "kółka" niz sam ślimak, który ma prześwietlone różki( świetne prześwietlenie ślimaka w dziale makro) , a kot na 1ce ma trzy nogi-jedną dłuzszą
przyjemne fotki.
pozdrawiam
wygląda na polowanie ..... też zapodam kota dzisiaj i może psa ... ślimak jest fajny chyba sobie go wywołam ...mogę ?
NIKUŚ ja zapodam 4 nogę za 10 minut ...
NIKON D80 + AF-S DX Zoom-Nikkor 18-135 mm f/3.5-5.6 ED -dopiero początek
Ładne fotki. I oba stwory w tę samą stronę maszerują![]()
Tutaj jest... podpis
doloze 3
Na 3 mz za dużo góry,
przyciąłbym w połowie pustej przestrzeni nad głową kota, tak bym to widział.
Poza tym 1 i 2 bardzo przyjemny klimat i światełko,
Może tylko usunąłbym to mocne światełko (kamyczek?) po lewej stronie na 2, bo odciąga wzrok.
Pozdrawiam
D70s, F-801s, N50 f/1.8, N18-70/f3.5-4.5, Jupiter 135/f3.5, SB-600, Lowepro Mini Trekker AW, Hama Defender 180, statyw i parę filterków...
Skontaktuj się z nami