ktos sie z tym spotkal organoleptycznie?
http://pl.youtube.com/watch?v=6EbaQaDiFoE
Szukaj
ktos sie z tym spotkal organoleptycznie?
http://pl.youtube.com/watch?v=6EbaQaDiFoE
No ciekawe rozwiązanie, też ciekaw jestem jak to się sprawuje.
D80/D700
N24-70, N18-70, N50, N85, S10-20, S70-300
SB-800
Skontaktuj się z nami