Close

Pokaż wyniki od 41 do 42 z 42

Wątek: prosze o rade

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie prosze o rade

    Witam wszystkich!
    jestem amatorką, która ostatnio usilnie rozgląda sie za nowym aparatem.. nie mialam wczesniej do czynienia z lustrzankami, więc ta bedzie moją pierwsza.. chcialabym jednak abyscie doradzili mi, co wybrać...
    chcialabym móc wykorzystywać ją wszędzie, zmieniając ewentualnie tylko szkła.. móc wziąć aparat na górska wyprawe czy też np na mecz siatkówki.. zalezalo by mi równiez na przystępnej cenie, gdyż jak wspominałam, to dopiero poczatek mojej przygody z lustrzanką i potrzebuje takiego sprzętu, na którym mogłabym sie czegoś nauczyć..
    na początku myslalam o D40, ale slyszalam o nim dośc duzo niekorzystnych opini.. może wybrać D60, co o tym sądzicie? jakiego Wy dokonalibyście wyboru w takiej sytuacji?
    z góry dzięki za odpowiedź
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 10-09-2008 o 19:29 Powód: orto.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •