Witam,
nie bardzo wiem czy dobry dział,
W jakiej torbie firmy Lowepro zmieszczę, bez upychania,
ale i też bez "zbędnego luzu", czyli aby zbyt obszerna nie była
D80 z zapiętym N17-55 z założoną osłoną przeciwsł.
N70-200 f/2.8
Lampa SB800
Ładowarka do body oraz trochę innych drobiazgów.
Mieści się w jakiejś torbie zapięty do D80 N70-200 ?
pozdrawiam Schlag
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami