Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 83

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Zlot forumowiczów (warsztaty) - Łódź, dn. 23-25 czerwca!

    Zgodnie z kalendarzem imprez, kolejny zlot forumowiczów w Łodzi, odbędzie się w dniach od 23 do 25 czerwca. Impreza ta będzie połączona z przedstawieniem możliwości nowego korpusu Nikon D2Xs, prezentacją systemu DigiScoping, oraz prawdopodobną wizytą p. Leszka Szurkowskiego* - uznanej, światowej sławy fotografika.

    Serdecznie zapraszam. Zgłoszenia przyjmujemy jak zwykle w tym wątku i via PW, e-mail.

    Fragment dorobku

  2. #2

    Domyślnie

    Witam wszystkich...
    i ja zawitam na zlocik Będzie to mój pierwszy wyjazd tu z nikoniarzy, więc z chęcią was poznam "na żywo"
    Poza tym bardzo miło, że coś takiego zorganizowaliście w Łodzi ! Często spotykam się z tego typu spotkaniami niestety poza zasięgiem...
    Mieszkam pod samą Łodzią więc namiot chyba nie będzie potrzebny ? (Chyba, że warto zostać integracyjnie ? ^^ )

    Pozdrawiam.
    Kuba
    Ostatnio edytowane przez Mercury ; 10-06-2010 o 16:25

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mercury Zobacz posta
    Witam wszystkich...
    i ja zawitam na zlocik Będzie to mój pierwszy wyjazd tu z nikoniarzy, więc z chęcią was poznam "na żywo"
    Poza tym bardzo miło, że coś takiego zorganizowaliście w Łodzi ! Często spotykam się z tego typu spotkaniami niestety poza zasięgiem...
    Mieszkam pod samą Łodzią więc namiot chyba nie będzie potrzebny ? (Chyba, że warto zostać integracyjnie ? ^^ )

    Pozdrawiam.
    Kuba

    Wybudziłeś się z zimowego snu 2006?
    Pearl | Paiste | Gładek | Nikon

  4. #4

    Domyślnie

    Ehh kurde ludziska a przez chwile sie cieszyłem....
    W szukajce znalazłem ten temacik, a nie spojrzałem na rok
    no nic. w takim razie było fajnie

  5. #5

    Domyślnie

    D800 | D60 + Grip | N18-55VR | N70-300VR | N28/1.8 | N35/1.8 | N85/1.8 | N24-70/2.8 | SB-900 | + gadżety
    www.rafalwisniewski.com.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Co by nie było - zamykam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •