Close

Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 83
  1. #71

    Domyślnie

    Melduję, że dotarłam bezpiecznie
    Było cudownie jak zawsze, tylko szkoda, że tak krótko Mało mi was
    Potwierdzam, że catering był bomba
    Aparat też był bomba, chociaż troszeczkę zbyt ciężki jak na moje łapki
    A Pan Szurkowski to klasa sama w sobie Jestem wdzięczna za to spotkanie
    Pozdrawiam serdecznie!

    Cytat Zamieszczone przez tarkin
    i nasz Imago z ciezkim sprzetem
    oj Tarkin, Tarkin...
    Pojawiam się i znikam...

  2. #72

    Domyślnie

    Bylem. Z rumiencem na twarzy przyznam sie, ze to byl moj pierwszy raz i bardzo mi sie podobalo. Z tej radosci zamieszczam dwa zdjecia - jedno z pleneru, drugie z drogi powrotnej do 3miasta (dzieki Kaleid!)

    1.


    2.

    forum.niekojarze.pl

  3. #73

    Domyślnie

    Słuchajcie, wsztyko co kolejowe to moje klimaty, gdzie był plenerek? Radegast?
    pozdrowienia
    drHardware. Moje zdjęcia zdradzają raczej dokumentalny charakter niźli artystyczny...

  4. #74

    Domyślnie

    nie, prawie fabryczna - od ul. weglowej

  5. #75

    Domyślnie

    też miło, tyle że potrafią pogonić. Czy mieliście jakiś specjalny glejt na wejście na teren PKP i robienie fotografii ? Poza tym, z Węglowej najmilej wspomiam C4.
    pozdrowienia
    drHardware. Moje zdjęcia zdradzają raczej dokumentalny charakter niźli artystyczny...

  6. #76

    Domyślnie

    nie mielismy zadnego glejtu, wgramolilismy sie przez dziure w ogrodzeniu i czujnie obserwowalismy czy jakis sokista sie na horyzoncie nie pojawia

  7. #77

    Domyślnie

    Jakubas

    pytanie natury technicznej - jak zrobiles 2 zdjecie bo ja tu czuje lekki extremal
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  8. #78
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kronos28
    Jakubas

    pytanie natury technicznej - jak zrobiles 2 zdjecie bo ja tu czuje lekki extremal
    Normalnie...mało mi Jakubas z samochodu nie wypadł

  9. #79

    Domyślnie

    Witam wszystkich...
    i ja zawitam na zlocik Będzie to mój pierwszy wyjazd tu z nikoniarzy, więc z chęcią was poznam "na żywo"
    Poza tym bardzo miło, że coś takiego zorganizowaliście w Łodzi ! Często spotykam się z tego typu spotkaniami niestety poza zasięgiem...
    Mieszkam pod samą Łodzią więc namiot chyba nie będzie potrzebny ? (Chyba, że warto zostać integracyjnie ? ^^ )

    Pozdrawiam.
    Kuba
    Ostatnio edytowane przez Mercury ; 10-06-2010 o 16:25

  10. #80

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mercury Zobacz posta
    Witam wszystkich...
    i ja zawitam na zlocik Będzie to mój pierwszy wyjazd tu z nikoniarzy, więc z chęcią was poznam "na żywo"
    Poza tym bardzo miło, że coś takiego zorganizowaliście w Łodzi ! Często spotykam się z tego typu spotkaniami niestety poza zasięgiem...
    Mieszkam pod samą Łodzią więc namiot chyba nie będzie potrzebny ? (Chyba, że warto zostać integracyjnie ? ^^ )

    Pozdrawiam.
    Kuba

    Wybudziłeś się z zimowego snu 2006?
    Pearl | Paiste | Gładek | Nikon

Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •