Close

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 83
  1. #11
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Tym razem nie obiecuje, ale postaram sie byc

  2. #12

    Domyślnie

    no to żeby nie było za spokojnie, pojawią się i szpiedzy
    one shot a day keeps the doctor away

    http://www.fotosia.blogspot.com

  3. #13

    Domyślnie

    powiedzcie mi jak mniej wiecej wygladaja takie zloty?? nigdy na niczym takim nie bylem,a bardzo chcialbym w tym uczestniczyc.dodatkowo ze jest w moim miescie czy wstep jest platny?? pomozcie prosze

  4. #14

    Domyślnie

    heh jak mam czas to problem z kasą, ale może zajrze chociaż się przywitać
    pozdrawiam Piotr


  5. #15

    Domyślnie

    jak jest z noclegam i kosztami - i co sie bedzie ciekawego dzialo poza wspomnianymi wydarzeniami? ( w sensie czy bedzie jakas integracja forumowiczow ? )
    D50; F80; T 28-75 2.8; N 35 1.8; N 50 1.8; S 70-300;
    pozdrawiam marek

  6. #16
    baczek23
    Gość

    Domyślnie Re: Zlot forumowiczów (warsztaty) - Łódź, dn. 23-25 czerwca!

    Jestem świeżym forumowiczem.

    Byłbym zobowiązany za udzielenie bliższych informacji na temat zlotu forumowiczów w Łodzi dotyczących miejsca, dokładnego terminu i programu.

    Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

    Marcin Bączyński

    Tel.: 0 512 462 510

  7. #17

    Domyślnie

    zasadniczo zlot trwa od soboty (od godz. 10:30) do niedzieli (do godz. 15), ale tradycyjnie juz uczestnicy moga przyjezdzac w piatek wieczorem, jesli tak im wygodniej. Zabrac ze soba powinni materac lub karimate, spiwor itp, przybory toaletowe

    Oprocz zapowiedzianych wydarzen jak zawsze bedzie integracja, wymiana pogladow, podpinanie szkielek innych zlotowiczow.

    Nie chce zapeszac ale moze jeszcze jedna niespodzianka bedzie, wiec dopoki nie bedziemy jej pewni nic nie powiemy.

    Aha, miejsce - ul. POW 28 (Polskiej Organizacji Wojskowej) w Łodzi
    koszt uczestnictwa 50 zl

    Nie ma potrzeby brac kubkow i sztuccow, mamy dystrybutor wody, kawe, herbate.

    im blizej zlotu tym wiecej szczegolow bedzie sie pojawialo, na razie wszystko jest w trakcie ustalen z Nikon Polska.

    Ze wzgledu na niespodziewanke i inne przyczyny organizacyjne prosimy o zglaszanie uczestnictwa w watku lub poprzez PM. Za zgloszenie przyjmujemy "bede" a nie "moze"


    zgloszenia:
    PrzeMoon
    Kaleid
    juniorgm
    tarkin
    Gosia
    kubalmar
    phantomek
    vitter +1
    zhao-zhuxi
    jjjkkk
    Imago

  8. #18

    Domyślnie

    fajnie byloby odwiedzic zlot,tymbardziej ze w moim miescie,jednak kasy brak,poza tym wkur.. bym sie ze nie mam lustrzaneczki i kazdy moze sie powymieniac a ja moge tylko popatrzec... moze za rok,albo na jakiejs innej imprezce sie spotkamy ;D

  9. #19

    Domyślnie

    Tidus ja mam lustro od miesiaca ( wczesniej szalalem z coolpixem) a na warsztatach bywam od dawna wpadaj warto a koszt niejest taki duzy zato zyst nieoceniony . Ja jestem na 200% .
    d200 | Nikkor 50 1.8 | Mir 24 2/35 | Exakta 500/8 | SB 24
    www.kuba-staniecki.pl
    www.studio13.org.pl

  10. #20

    Domyślnie

    Tarkin, uwierz mi bardzo chcialbym wpasc,ale kasy nie mam,a dla mnie 50 zl to sporo, jako ze nie zarabiam,musze w inne sposoby zbierac,wiec kazda kasa sie dla mnie liczy,tymbardziej ze marze o uzbieraniu na D50....pozdro

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •