gratuluję![]()
Szukaj
gratuluję![]()
Ja pierdziule, ale seriaBrak mi słów. Piękne foty. Żeby takie foty robić, to pewnie trzeba duszę swą zaprzedać - mów, gdzie to można zrobić.
Nie wiem jak inni, ale ja jestem załamany - jestem już za stary, aby dojść do takich umiejętności![]()
Coraz więcej sprzętu (D70s pozostał), tylko ciągle czasu i umiejętności mało
pinio.. ja nie wiem-moge się domyslać, że jednak trzeba przejść na ciemną stronęw koncu to Dark
az mię ciary przechodzą
pozdrawiam
Wspaniałe zdjęcia. Miszczem jesteś nad miszcze![]()
The pięćdziesiąt
Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.
Rewelacyjny kadr z mamuśką .
Pozdrawiam Artur Moja galeria
Jak dla mnie rewelacja
Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog
Skontaktuj się z nami