Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    Czy ktos z Was korzystal ze sklepu torbylowepro.pl?
    Mam zamiar tam kupic plecak Lowepro Rover AW II (moj stary plecak nadaje sie juz tylko na zabawke dla psa).

    Jeszcze znalazlem sklep fotoakces.pl
    Pytanie dokladnie takie samo jak wyzej: czy ktos z Was z niego korzystal?
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 08-09-2008 o 17:56 Powód: proszę nie mnożyć postów.
    2008.11.30 01:45 Koniec mojego pobytu na Forum ... Trzymajcie sie ...

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2007
    Miasto
    Daleko od szosy
    Posty
    48

    Domyślnie

    Witam !

    Ja korzystałem z torbylowepro.pl i nie było żadnych problemów.
    Kupiłem tam parę rzeczy.
    Wszystko tak jak trzeba, więc z czystym sumieniem mogę polecić.

  3. #3

    Domyślnie

    Dzieki!
    2008.11.30 01:45 Koniec mojego pobytu na Forum ... Trzymajcie sie ...

  4. #4

    Domyślnie

    fotoakces to to samo co foto-raj. Korzystałem kilka razy - bez najmniejszych komplikacji (tyle, że odbierałem osobiście). Wystawiają także na Allegro (często taniej), tam możesz sprawdzić komentarze.

    P.S.
    Jeszcze "impra" to ich nazwa...
    http://pawelwr7.flog.pl/
    D40; N:18-55VR i bez VR, 55-200VR, 50/1,8E; S50-150; SB-400

  5. #5

    Domyślnie

    Zaopatrywałam się w www.torbylowepro.pl i wszystko było ok - szybko sprawnie i przyjemnie
    Trochę człowieka i technika się gubi...

    Pozdrawiam, Ewa.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Third Eye Zobacz posta
    Witam !

    Ja korzystałem z torbylowepro.pl i nie było żadnych problemów.
    Kupiłem tam parę rzeczy.
    Wszystko tak jak trzeba, więc z czystym sumieniem mogę polecić.
    Popieram! Rowniez kupilem pare rzeczy tam. Za kazdym razem keidy dzwonilem telefon zostal odebrany, na gg rowniez pomagaja swoja wiedza. Telefon kuriera podali bez problemy i dalej juz z kurierem sie umawialem.
    Duzy plus dla tego sklepu

  7. #7

    Domyślnie

    Dzis dostarczono mi plecak Lowepro Rover AW II ze sklepu torbylowepro.pl
    Jestem bardzo zadowolony. Polecam!
    2008.11.30 01:45 Koniec mojego pobytu na Forum ... Trzymajcie sie ...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Amadablam Zobacz posta
    Czy ktos z Was korzystal ze sklepu torbylowepro.pl?
    Tak, bezproblemowo, można polecać
    D7000

  9. #9

    Domyślnie

    tez dobra strona o www.lowerpro.pl , Polecam
    D80 + N50/1,8 + S70-300 + T17-50/2,8

  10. #10

    Domyślnie

    Przed zrobieniem tam zakupów radziłbym zapoznać się z pewnymi wątkami na Canon-Board. Czego tam nie ma...: pieniący się właściciel, bo ktoś ośmielił się reklamować uszkodzony towar, wyzwiska, wycieczki osobiste, czy na koniec próby zastraszenia właściciela i administratora CB (coś w stylu "bo naślę na was austriackie sądy").
    I jeszcze jedno, na sprzęt tam zakupiony najprawdopodobniej nie będzie firmowej gwarancji producenta, gdyż wszystko wskazuje na szary import z Austrii i sprzedaż z ominięciem polskiego kanału dystrybucji.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •