Witam!
Chciałbym wrócić do starego hobby jakim była fotografia, ale zupełnie nie wiem od czego zacząć. Moje ostatnie aparaty to był Zenit, jak na owe czasy nie najgorszy, ale nie wiem co można by było teraz kupić. Chciałbym na pewno coś z Nikona, może być to model starszy , ale b. solidny, bo za to cenię japońskich producentów. Taki, którym można by było i gwoździe wbijać jak zajdzie potrzeba! ( bez skutków ubocznych dla sprzętu!! )![]()
Dziękuję za pomoc i pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami