to samo chodzi mi po glowie - i tylko czaje sie na okazje - wprawdzieproponuje cos optymalnego D1x ...
95 na 100 beda od profi wyjechane na maxa, ale pozostaje te 5
od bogatego amatora ktory kupi D2X i bedzie sprzedawal za grosze stara puszke.
A jak nie to spokojnie skladam na d2x i koncze zabawe z tyraniem całe zycie
na sprzet foto, audio, tv....![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami