Witam
Potrzebuję zakupić pamięć do mojej dtrzysetki i proszę o poradę. Jadę w świat i nie chce ciągnąć z sobą laptopa. Myślę o 2 kartach po 8Gb lub jednej 16GB. No i właśnie ceny kart pqi mocno kuszą. Czy ktoś ma doświadczenia z tymi kartami? Jak to pracuje z D300? Dotąd używam głównie Sandiska i Kingstona. Z Sandiskiem zero problemów z Kingstonem niestety były problemy. Jak to jest z tym pqi? Co radzicie?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami