Szukaj
Mlody piekny byk,troche mi przeszkadza to cos biale na dole,mgla?
mgiełka jest częścią tej scenerii, jednak pięknego rogacza ustrzeliłeś!
piękny
z tą mgiełką wygląda jednak jakbyś go złapał na ekranie tv![]()
Mgieła robi fajny klimat![]()
I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
http://instagram.com/adrwoz
Jest super - ten klimat!
D....,TC-14II
mi się podoba, ale troszke bym przyciął
"czuję jak rodzi się moc"
udane łowy![]()
Skontaktuj się z nami