Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Karta SD do 100 zł.

    tak jak w temacie.. co drogie grono proponuje?

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    laptry dobrze ci radzi dobra szybka karta mam taka sama tylko ze 1gb;/
    http://allegro.pl/item426325849_sand..._ii_promo.html ta tez nie jest zla ;D tylko troche wolniejsza od EX

  4. #4

    Domyślnie

    Zajrzyj na Allegro i poszukaj w sklepie Digital_Warszawa (http://allegro.pl/show_user.php?uid=7732940).
    Ja u nich kupiłem 4GB SanDisk Extreme III za 89zł. Jeśli nie mają na aukcji - proponuję zadzwonić/napisać. Pewnie będą mieli. Jeśli jeszcze dodam, że super sklep z super obsługą, nie musisz już chyba szukać. Polecam. Sama karta zaś - malina. Doskonała, szybka, solidna. Warto.
    NIKON D300 | N16-85/3.5-5.6VR | N50/1.8 | N70-300/3.5-5.6VR | SB900
    fusbo.blogspot.com

  5. #5

    Domyślnie

    Też popieram SanDisk extreemIII 20MB/s to jest to sam mam 8GB kupiłem za ciuń ponad 100zł a niedługo ma wyjść też opcja 30 MB/s

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •