tak jak w temacie.. co drogie grono proponuje?
Szukaj
tak jak w temacie.. co drogie grono proponuje?
laptry dobrze ci radzi dobra szybka kartamam taka sama tylko ze 1gb;/
http://allegro.pl/item426325849_sand..._ii_promo.html ta tez nie jest zla ;D tylko troche wolniejsza od EX
Zajrzyj na Allegro i poszukaj w sklepie Digital_Warszawa (http://allegro.pl/show_user.php?uid=7732940).
Ja u nich kupiłem 4GB SanDisk Extreme III za 89zł. Jeśli nie mają na aukcji - proponuję zadzwonić/napisać. Pewnie będą mieli. Jeśli jeszcze dodam, że super sklep z super obsługą, nie musisz już chyba szukać. Polecam. Sama karta zaś - malina. Doskonała, szybka, solidna. Warto.
NIKON D300 | N16-85/3.5-5.6VR | N50/1.8 | N70-300/3.5-5.6VR | SB900
fusbo.blogspot.com
Też popieram SanDisk extreemIII 20MB/s to jest to sam mam 8GB kupiłem za ciuń ponad 100zł a niedługo ma wyjść też opcja 30 MB/s
Skontaktuj się z nami