Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37
  1. #1

    Domyślnie Pilot JJC do Najkona

    Mam do Was takie pytanko, korzystal ktos z tego pilota? Jak on sie spisuje? Da sie odpalic migawke zza body?
    Dzieki za wszelkie info
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  2. #2
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 749

    Domyślnie

    "Da sie odpalic migawke zza body?" - nie wiem jak innym, ale mnie się to nie udało nawet z oryginalnym ML-L3

  3. #3

    Domyślnie

    hehehe... wiem, ze czujnik jest z przodu, ale moze jakims cudem by sie dalo
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  4. #4

    Domyślnie

    Kupiłem takowy pilot na allegro i w dniu dzisiejszym odesłałem drugą niesprawną sztukę... po kilkukrotnym wyzwoleniu migawki pilot ( a raczej piloty) odmówił współpracy. Tak więc nie polecam!

  5. #5

    Domyślnie

    Mam pilota Micnova: http://www.allegro.pl/item428228032_...zam_ml_l3.html

    Z moim D80 działa zza body z odległości ponad 6m. Sprawdziłem przed chwilą w mieszkaniu. Mozliwe, że działa z dalszej odległości, ale ograniczają mnie ściany

    Pozdrawiam!
    Klejony D80.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez damianof Zobacz posta
    Kupiłem takowy pilot na allegro i w dniu dzisiejszym odesłałem drugą niesprawną sztukę... po kilkukrotnym wyzwoleniu migawki pilot ( a raczej piloty) odmówił współpracy. Tak więc nie polecam!
    Ooo... dzieki za ta informacje.

    Cytat Zamieszczone przez vertigo Zobacz posta
    Mam pilota Micnova: http://www.allegro.pl/item428228032_...zam_ml_l3.html

    Z moim D80 działa zza body z odległości ponad 6m. Sprawdziłem przed chwilą w mieszkaniu. Mozliwe, że działa z dalszej odległości, ale ograniczają mnie ściany

    Pozdrawiam!
    O prosze! Skoro tak jest i do tego cena praktycznie taka sama jak JJC to sie zdecyduje pewnie na Micnova A powiedz mi jeszcze vertigo, jestes zadowolony z tego urzadzonka?
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  7. #7

    Domyślnie

    swider, cóż mogę powiedzieć. Pilot jak pilot. Działa. Obudowa wygląda porządnie. Bateria wymienna.
    Mam go niedługo więc nie wiem jak długo wytrzyma. Ale za tę cenę warto. Spełnia swoje zadanie.

    ... przynajmniej mój egzemplarz...
    Klejony D80.

  8. #8

    Domyślnie

    ok, dzieki. Najbardziej mnie cieszy, ze da rade wyzwolic migawke zza aparatu.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  9. #9

    Domyślnie

    Jeszcze zrobiłem test z analogiem. Hula aż miło.
    Klejony D80.

  10. #10

    Domyślnie

    Kupiłem, na załączonej baterii 6 razy wyzwolił, poszedłem do zegarmistrza, za 5zł dokupiłem baterię i działa bezproblemowo.
    Mogę polecić z tą jedną uwagą. Poza tym niewątpliwym atutem jest cena
    Pozdrawiam.
    MamiyaRB67, D90, D70, 12-24, 18-70, 28-80, 35, 50, 180, 70-300...
    |||blog ||| maciejsimm.com|||

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •