Szukaj
pozdr, slavko slavcic - http://slavcic.blogspot.com
6 i 7 sa naprawde dobre.. jezeli Zyrafka ma taka zadumaną mordkę i wzór/deseń milutki, to dziobak przezabawny, jednak przez ciasnote(znowu) czubek przycięty
coraz bardziej mi sie podoba
pozdrawiam
Skontaktuj się z nami