Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34
  1. #31

    Domyślnie

    ślicznie

    a 10 wymiata
    pozdrawiam
    Philipp Gmür Fotograf Poznań

  2. #32

    Domyślnie

    Dla mnie zdjęcia ok, mogę powiedzieć że jak oglądam takie kadry to wiem że jeszcze długo sam nie umiałbym takich zrobić. Mam tylko jedną uwagę, mianowicie dla mnie seria tych zdjęć (które same w sobie w większości są świetne) nie pasuje do siebie. Razi mnie to że są pokazane jako całość ale różnie tematycznie. O ile nie mam doświadczenia i nie jestem specem od oceny jakości i artyzmu poszczególnych fotografii o tyle w odbiorze jako seria nie bardzo mi to leży. Np. młoda w wodzie a później klimat z kapeluszem czyli niby gangsterski...??? no nie wiem ale nie kupuję zdjęć jako całości. Możliwe że jakoś podzieliłeś całość różnych materiałów i pokazałeś po kilka fotek. Jeśli tak to ok, ale jeśli nie to jakoś mi to nie leży.

  3. #33

    Domyślnie

    nie mysle zeby zdjecia slubne mialy byc jakas seria tak naprawde.
    a jesli chodzi o zdjecia, to milo zobaczyc cos na poziomie.
    Andrzej

  4. #34

    Domyślnie

    mtu masz racje, troche to z lenistwa, bo juz zmeczony bylem, ale gwarantuje, ze zdjecia w albumie tworza calosc i sa spojne czasowo i logicznie
    RomanZWroclawia dziekuje za bardzo wnikliwa analize. nie zgodze sie tylko co do jednej rzeczy, co do zasadnosci niektorych zdjec, ktore nic nie znacza. sam wiesz, ze w albumie, w otoczeniu innych zdjec, to wszystko nabiera innego ksztaltu
    dziekuje wszystkim za odwiedziny i komentarze
    pozdrawiam
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •