Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34
  1. #21

    Domyślnie

    Świetne, naprawdę ogląda się z przyjemnością. Gratuluję fotek.
    Dwa nikoniki i troszkę szkła, choć chciałbym więcej.

  2. #22

    Domyślnie

    super, chyba slabo widze bo obrobka mnie nie razi mocno pozdro

  3. #23

    Domyślnie

    Rafał, nie będę się powtarzać, bo moją opinię znasz Zresztą koledzy wyżej już wszystko napisali
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  4. #24

    Domyślnie

    Adam dzieki jeszcze raz, odezwe sie niedlugo w malej sprawie
    giziol to jestesmy kwita
    Niedzwiedz bardzo mozliwe
    dziekuje za komentarze, bardzo sie ciesze, ze zdjecia przypadly Wam do gustu
    co do pleneru, to pewnie troche miejscami mnie ponioslo, ale nie robie plenerow i byl to moj pierwszy zorganizowany wypad, wiec
    z czasem wszystko sie uharmonizuje....albo i nie
    pozdrawiam
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  5. #25

    Domyślnie

    Mi także się podobają , świetne ! Na niektórych może rzeczywiście ciut jakby za agresywna obróbka, ale generalnie czad !

  6. #26

    Domyślnie

    Bardzo sympatyczna seria.
    Jak to mawiam - "bydą zadowoleni"
    Chociaż sam chętniej bym widział więcej koloru. W końcu ślub to /dla niektórych/ jedyna w życiu taka uroczystość. Wesoła, podniosła, sympatyczna - kolorowa.
    Ale fotki nader elegancko wykonane - gratulacje!
    Tutaj jest... podpis

  7. #27

    Domyślnie

    Wszystkie świetne ale 8 majstersztyk , taka obróbka bardzo mi się podoba,młodzi mieli szczęście,że na ciebie trafili.

  8. #28

    Domyślnie

    Świetne zdjęcia.
    Najbardziej podoba mi się 10 i 11. Bomba

    Gratuluję. Młodzi na pewno będą zachwyceni...
    D7000, N 17-55, N 35, SB, MB-D11, EIZO, EPSON, VELBON, NNJ

  9. #29

    Domyślnie

    Jest super!
    Jak dla mnie 8, 4 i 11 wspaniała reporterska robota!!!! Szacunek!
    Obróbka to kwestia gustu.

    Jak dla mnie bardzo wysoki poziom.
    Pogratulować!

    Pozdrawiam!
    www.bwitek.com

    Nikon F100 + 50mm f1.2, Nikon F100 + MB15 + 105mm f2.8
    Canon's, Mamiya's, Polaroid's

  10. #30

    Domyślnie

    1 - standard lub jak kto woli klasyka. Moment, który oglądamy na forum przy okazji niemal każdego reportażu ślubnego. Nic tego zdjęcia spośród jemu podobnych nie wyróżnia.
    2 - nie kupuję tego zdjęcia. Łatwo mógłbym napisać dlaczego to zdjęcie jest dobre, i ta łatwość jest podejrzana.
    3 - nic mnie do niego nie przekonuje
    4 - to mi się podoba. Zdjęcie, któremu niedociągnięcia techniczne - nieostrość, ziarnistość, konwersja do nieciekawej szarości tylko sprzyjają dodając autentyzmu.
    5 - może Ty wiesz coś o dniu ślubu tej pary, co uzasadnia to zdjęcie
    6 - albumowy wypełniacz
    7 - ok. wybacz, że tak zwięźle
    8 - Zazdroszczę. Często kontem oka łapie się takie momenty i już jest za późno. mijają bezpowrotnie. doskonała reporterka. gratuluję, chylę czoła
    9 - więcej tu zależy od Pary którą się fotografuje, niż od fotografa. Dla mnie najgorsze po względem obróbki w całym zestawie.
    10 - i tu podobnie: jak to masz, to trudno to spieprzyć prawda?
    11 - Jeśli już musi być. Moim zdaniem Panna Młoda wyszła na tym zdjęciu najmniej korzystnie.
    12 - jestem na tak. ten foto cytat mnie odpowiada - i to właśnie z agresywną obróbką. Inna sprawa, że jeśli oglądam zdjęcia ślubne autorów "robiących inaczej" to zazwyczaj para młoda ląduje w wodzie. Ty przynajmniej nie poszedłeś w stronę mdłego romantyzmu czy infantylnej chlapaniny. Kobieta jest ekspresyjna, pełna energii, seksowna. jestem na tak
    13 - banał, ale kupuję . Pomiędzy kolejnym sfotografowanym " a teraz buzi sobie dajcie" a chwilką, wyreżyserowaną przecież a jakoś autentyczną jest nieuchwytna granica. Nie przekroczyłeś jej moim zdaniem.
    14 - On i Ona wyglądają na tym zdjęciu świetnie. Czyli to dobre zdjęcie.
    15 - nie. nie chce mi się pisać.
    16 - doceniam wysiłek związany ze stroną techniczną powstania tego zdjęcia. Obróbka dodaje temu zdjęciu uroku. Ale to nie moje klimaty. Nad "teatralne inscenizacje" wolę próby podejrzenia intymności.
    17 - podobnie jak 14. "Gada" do mnie mocniej, niż poprzednie. Może czasami im mniej tym więcej?
    18 - kolejny przykład pleneru ślubnego "inaczej". Ty masz to zaliczone, Młodzi powinni być zadowoleni, my - Koledzy fotografowie ślubni - wiemy, że zdjęcia w albumie to nie tylko same świeże i autorskie pomysły .....

    generalnie dużo więcej na plus niż na minus
    dobranoc

    POZDRAWIAM
    myślę co piszę

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •