Witam, mam kilka obiektywów do m42, chicałbym sie jakos nimi pobawić, co byscie polecali z manualnych aparatów m42, żeby sie tym dalo jakos bezstresowo dalo robic zdjęcia ? Chodzi mi o cos lepszego, bardziej funkcjonalnego od zenita np.
Szukaj
Witam, mam kilka obiektywów do m42, chicałbym sie jakos nimi pobawić, co byscie polecali z manualnych aparatów m42, żeby sie tym dalo jakos bezstresowo dalo robic zdjęcia ? Chodzi mi o cos lepszego, bardziej funkcjonalnego od zenita np.
Skontaktuj się z nami