Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Tuż przed...

  1. #1

    Domyślnie Tuż przed...

    Hej,

    Zainspirowany podobnym zdjęciem podszedłem do tematu w taki sposób... Fotka pokazuje ostatnią chwilę przed... B&W i kolor to zestawienie przeciwstawnych elementów życia i śmierci, mata symbolizuje drogę wiodącą na 2 stronę przez bramę do wieczności jaką jest rama lustra... (niestety lustro chyba trochę za małe było..). Brak ostrości i mala GO zaplanowana - miało być tak mgliście i surrealnie...


    Mimo wszystko chyba jednak "sztuka w fotografii" jakoś mnie nie pociąga wole reportaże i makro

    PS- przy okazji tego zdjęcia powstało inne z wątku Samotność..


    Pozdrawiam,
    Artur
    Artur Borzęcki Photography
    Nikon D700 ; N24-70mm 2.8 ; N50mm 1.8 ; Sigma 150mm EX Macro ; SB 900

  2. #2

    Domyślnie

    Jest klimat.
    NIKON D800 | N24-70mm 2.8| N50mm 1.8D| N85mm 1.8G| N70-200VR| SB-900

  3. #3

    Domyślnie

    1. Nie lubie opisow typu co symbolizuje szmatka, ramka i okienko...ale luz

    2. Jak dla mnie zbyt malarskie kolory...tak jak sama reka mi sie podobala tak tu jakos mniej...takie nie zdjeciowe to zdjecie...dla mnie podkreslam.
    Nikon D70s + Sigma 28-105 f2,8-4 + Nikkor 50mm F1,8D

  4. #4

    Domyślnie

    Artur, sama łapa z poprzedniego wątku bardzo mi się podoba. Nie jest dopowiedziana, pozwala na indywidualną interpretację. Tutaj - wg mnie - zbyt dosłownie...
    (...\/...)

  5. #5
    PaweleM
    Gość

    Domyślnie

    samobojca!-tak to odbieram...brak mi zakrwawionej zyletki na stole lezacej obok "kaluzy" krwi splywajacej z pocietej reki...mroczna fotka...podoba mi sie....

    hmm...moze nie "mroczna"-to zle slowo...ale zdjecie ma w sobie "smierc"...pokazuje ja..

  6. #6

    Domyślnie

    wyszło jak wyszło Burkinafaso - mi tez się bardziej sama ręka podoba niż to ujęcie, ale oba są robione w tym samym czasie.. taki eksperyment... raczej jednorazowy no a teraz wracam do robaczków i makro :P
    Artur Borzęcki Photography
    Nikon D700 ; N24-70mm 2.8 ; N50mm 1.8 ; Sigma 150mm EX Macro ; SB 900

  7. #7

    Domyślnie

    Dobre! Nawet bardzo! Wyjasnienie sie przydało

  8. #8

    Domyślnie

    Oj Panie, bardzo dobre wg. mnie, wzbudza emocje.

  9. #9

    Domyślnie

    Zdjęcie dobre, ale moim zdaniem interpretację powinieneś zostawić oglądającym.
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  10. #10

    Domyślnie

    hmm no w sumie... ale chcialem napisac zeby nie bylo postow w stylu ze tło niedobre
    Artur Borzęcki Photography
    Nikon D700 ; N24-70mm 2.8 ; N50mm 1.8 ; Sigma 150mm EX Macro ; SB 900

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •