Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21

    Domyślnie

    Wielkie dzieki za info!
    Przyjrzę się temu modelowi.
    Ile Cię kosztował i gdzie kupowałeś (w zależności od miejsca zakupu ceny różnią się dość zancznie).
    Aku 2300 to też GP?
    Czas ładowania 1'15 to przy pojemności 2000 czy 2300?
    POzdro!
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

  2. #22

    Domyślnie

    Admin chyba wyjechał albo nie zauważył
    Cytat Zamieszczone przez ddMON
    Adminie
    Wracając do meritum tematu, możesz zdradzić tajemnicę jakiej firmy ładowarkę i aku (i jakiej pojemności) używasz do SB-800.
    Przy okazji jeszcze jedno
    Cytat Zamieszczone przez ddMON
    A swoją drogą Drogi Adminie, wydaje mi się, że w jednym z postów pisałeś, że kupiłeś aku za 80 PLN. Możesz podać namiary (bo jeżeli to oryginał, to super tani).
    A mówił, że się nie gniewa
    POzdro!
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

  3. #23

    Domyślnie Zasilanie do SB 800

    Witam

    co do zakup€w to całość kupiłem na giełdzie foto w Stodole, wciąż jest taniej choć już niewiele.

    Całość kupiłem u kolesia który ma swoje stoisko pod sceną. Ładowarka kosztowała mnie 190 + chyba 40 albo 60 za 4x2300 tez firmy GP i do tego kabel do samochodu za 10.

    Może to nie jest najtansze rozwiązanie ale
    1. ładuje 4x2000 w godzinę
    2. ładuje 4x2300 w godzinę piętnaście (w samochodzie ciut dłużej)
    3. firma GP została mocno (bardzo mocno) wytestowana przez mojego kuzyna. Około 500 naładowań w ciągu roku (chłopak dużo cyka swoją Canonowską 540) i nadal ogniwa trzymają około 95% swojej świerzej mocy - on ma 1800 ale nadal sprawują się znacznie lepiej niż baterie alkaliczne.
    4. w komplecie do ładowarki dawali słuchawki (tak swoją drogą to jestem marketingowcem i znam się na różnego rodzaju promocjach, ale chciałbym zobaczyć moją minę jak mi koleś powiedział, że teraz ma w promocji ze słuchawkami - niezle zdębiałem - na co mi słuchawki w komplecie do ładowarki (no cóż pewnie główna grupa docelowa to osoby słuchające muzyki). Nic to słuchaki jeszcze nie zostały przetestowane za to ładowarka jest na mniej więcej 15 cyklu - na razie git malina

    Szybkiego ładowania życząc pozdrawiam

    Grzegorz

    Jak ktoś zainteresowany to mogę pstryknąć tę ładowarkę i podczepić na liku
    ---------------------
    Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •