Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11

    Domyślnie

    OKi to POPISZMY TERAZ ZNOWU NA TEMAT ZASILANIA DO SB-800
    Poradźcie co i jak, bo na bateriach to bym nie chciał jechać za długo.
    Akumulatorki i ładowarka, to jest to co muszę kupić

    Dzięki za wszelkie dalsze infa!!!
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

  2. #12

    Domyślnie

    Jak ze skanow to moge przerobic instrukcje w 10 minut, bo skaner sam sobie wtedy robi wszystko
    pozdrawiam Sebastian

  3. #13

    Domyślnie

    Piotr, chyba cos przylecialo do ddMONa

  4. #14

    Domyślnie

    Zapraszamy na ftp

  5. #15
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    a można ścieżkę ?

  6. #16

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bogdan
    Piotr, chyba cos przylecialo do ddMONa
    Przyleciało, przyleciało .. a mnie nie było
    Ale jestem i jeszcze raz Wielkie Dzięki
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

  8. #18

    Domyślnie

    Byłbym zapomniał.
    W jakim terminie przewidujecie (bo to Wasze (Bogdan i TrOn) wspólne dziecko - pierwsze?) drugą część tego epokowego dzieła?.
    Nie lękajcie się i ciężko pracujcie dla dobra tego forum, a będzie Wam dane
    POzdro!
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

  9. #19

    Domyślnie

    Adminie
    Wracając do meritum tematu, możesz zdradzić tajemnicę jakiej firmy ładowarkę i aku (i jakiej pojemności) używasz do SB-800.
    Co sądzisz o nowościach (szybkich ładowarkach). Dostałem np. cennik z Selgros Cash & Cary, a w nim ładowarka VARTY ale chyba na dwa aku (pewnie są i na cztery) za 230,58 - ładuje akumulatory w 15 min. Jeżeli to prawda, to nawet w czasie dłuższej imprezy można w miarę spokojnie doładować zasilanie lampy.
    Pozdro!
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

  10. #20

    Domyślnie Zasilanie do SB-800

    Wracając do tematu

    Sam używam GP PowerBank GPPB01 - chyba w miarę nowy model. W komplecie jest z 4 accu 2000 ale ja dokupiłem sobie komplet 2300 i jestem bardzo bardzo zadowolony.

    Potrzeba tylko 1'15'' żeby naładować komplet. Co ciekawe każda z nich ma oddzielne sterowanie ładowaniem co powoduje, że nie niszczą się tak szybko akumulatorki.

    W porównaniu do bateri Duracell których używałem przez pierwszych kilka tygodni to jestem zachwycony. Po pierwsze skrócił się czas ładowania, a po drugie wyraźnie zredukowałem wydatki na baterie.

    Komplet duracelek nie wystarczał na jedno wesele. Na duracelkach dawałem radę zrobić jakieś 50-60 pełnych błysków (jeśli tylko jako dopalacz to oczywiści więcej) a dodatkowo po około 30 błyskach czas ładowania wyraźnie się wydłuża.

    Jako ostateczne argumenty do kupna ładowaki GP przekonały mnie dwie rzeczy: 1. waga ładowarki, 2. możliwość ładowania w gnieździe samochodowym (kabelek sprzedawany oddzielnie kosztuje dychę).

    To na razie tyle. Jak będę po około 100 cyklu to napiszę jak sprawują mi się akumulatorki.

    Pozdrawiam i życzę szybkiego ładowania i jeszcze szybszego repetowania lampy

    Grzegorz
    ---------------------
    Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •