Szukaj
mrrrocznie i hipnotycznie...bardzo ładny kiciuś![]()
Ja bym to dał troszkę jaśniej, ale chyba ja mam po prostu źle skalibrowany monitor i wychodzą czarne plamy.
Nikon D40 + Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6 + Nikon SB-400
dobrze odzywiony
hmm to jest jakis zaczarowany człowiek? bo ten teges na Ludzie -portret to nie wygląda :P
Idealnie pasuje do działu "Ludzie-portret"wierząc że kot ma 7 żyć i w tym jego obecnym tkwi dusza człowieka.
Skontaktuj się z nami