Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Moj "Klakier"

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    mrrrocznie i hipnotycznie...bardzo ładny kiciuś

  3. #3

    Domyślnie

    Ja bym to dał troszkę jaśniej, ale chyba ja mam po prostu źle skalibrowany monitor i wychodzą czarne plamy.
    Nikon D40 + Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6 + Nikon SB-400

  4. #4

    Domyślnie

    dobrze odzywiony
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcin.pronobis Zobacz posta
    Ja bym to dał troszkę jaśniej, ale chyba ja mam po prostu źle skalibrowany monitor i wychodzą czarne plamy.
    U mnie jest elegancko.

  6. #6

    Domyślnie

    hmm to jest jakis zaczarowany człowiek? bo ten teges na Ludzie -portret to nie wygląda :P
    Pozdrawiam Paweł
    a D80 nadal robi zdjęcia ... | Forum Farmaceutyczne

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nysander Zobacz posta
    hmm to jest jakis zaczarowany człowiek? bo ten teges na Ludzie -portret to nie wygląda :P
    Tak dokladnie, to jest Rademenes

  8. #8
    Sławomir Szychowski Awatar Sl@wcio
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Golczewo/Szczecin
    Posty
    2 052
    Wpisów
    6

    Domyślnie

    Idealnie pasuje do działu "Ludzie-portret" wierząc że kot ma 7 żyć i w tym jego obecnym tkwi dusza człowieka.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •