Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: Manualne szkla.

  1. #31

    Domyślnie

    Bedzie w trybie M ale nie bedzie pomiaru swiatla. Za to bedzie potwierdzenie ustawienia ostrosci.
    Pozdrawiam Karol

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dRUId
    Coś mi się pokręciło, to pytanie o 180/2,8 ED i cenę to moje
    bardzo dobry pokret ...
    mniamnskie szkielko ...
    Pozdrawiam
    Jacek
    _____________

  3. #33

    Domyślnie

    A czy moglbys mi udzielic jakis dokladniejszych info bo nie znam sie na tym a chcialbym cos niecos wiedziec

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Guild77
    A czy moglbys mi udzielic jakis dokladniejszych info bo nie znam sie na tym a chcialbym cos niecos wiedziec
    po informacje to zwroc sie do google...
    natomiast powiem tak - 180/2,8 ED jest jednym z "twórców" kultowej legendy NIkona.
    Pozdrawiam
    Jacek
    _____________

  5. #35
    Rex King
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Hiobe
    Haaaa "łobuzie" jeden naciagasz mnie.....
    . OK moja wersja tego czego bym sobie zyczył:
    1. 50/1.2 to chyba coś nowego
    2.35/2.8 AIS
    3.135/2.8 AIS
    i w moim przypadku akurat wystarczy and you??
    Jeżeli się nie mylę to ten obiektyw tj. 50/1.2 jest produkowany w niezmienionej budowie optycznej 7 soczewek w 6 grupach od 1976r. Wg. producenta daje już bd. rezultaty przy pełnym otworze w zakresie ostrości, a przy ok. 4 można pokaleczyć oczy patrząc na zdjęcie. Jest dość trudno dostępny gdyż nówka kosztuje obecnie ok 2600PLN. Mi się udało kupić go za 770PLN . Jak rysuje będę wiedział w poniedziałek gdy odbiorę foty z labu.
    Pozdrawiem.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •