Bedzie w trybie M ale nie bedzie pomiaru swiatla. Za to bedzie potwierdzenie ustawienia ostrosci.
Szukaj
bardzo dobry pokret ...Zamieszczone przez dRUId
mniamnskie szkielko ...
Pozdrawiam
Jacek
_____________
A czy moglbys mi udzielic jakis dokladniejszych info bo nie znam sie na tym a chcialbym cos niecos wiedziec
po informacje to zwroc sie do google...Zamieszczone przez Guild77
natomiast powiem tak - 180/2,8 ED jest jednym z "twórców" kultowej legendy NIkona.
Pozdrawiam
Jacek
_____________
Jeżeli się nie mylę to ten obiektyw tj. 50/1.2 jest produkowany w niezmienionej budowie optycznej 7 soczewek w 6 grupach od 1976r. Wg. producenta daje już bd. rezultaty przy pełnym otworze w zakresie ostrości, a przy ok. 4 można pokaleczyć oczyZamieszczone przez Hiobe
patrząc na zdjęcie. Jest dość trudno dostępny gdyż nówka kosztuje obecnie ok 2600PLN. Mi się udało kupić go za 770PLN
. Jak rysuje będę wiedział w poniedziałek gdy odbiorę foty z labu.
Pozdrawiem.
Skontaktuj się z nami