Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Wątek: Manualne szkla.

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF
    24/35-70/135/300/500...bez względu na manual, AF czy m42...no i jeszcze jakaś 100-105 do makro
    500 - kupilem MC 500/5,6 pentacona i przejscowke do nikona.
    Manual non-AI ... ale ... 500 mm i zastanawiam sie czy to przelicza sie tak jak u Cyfraków?


    teraz tylko body trzeba do tego
    Pozdrawiam
    Jacek
    _____________

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jmj
    500 mm i zastanawiam sie czy to przelicza sie tak jak u Cyfraków?
    Przelicza sie. x1.5 z d70.

    Dodane:
    Damn.. co ja pisze. Przelicza sie, ale z cyfrakiem. z analogiem bez zmian oczywiscie.
    c2h5oh
    |Bessa Voigtländer|Zenit 11|Kiev 4m|D70|T28-75|SB800|055PROB
    http://www.lisiewski.info | http://modna.pl | http://giery.eu

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez c2h5oh
    Cytat Zamieszczone przez jmj
    500 mm i zastanawiam sie czy to przelicza sie tak jak u Cyfraków?
    Przelicza sie. x1.5 z d70.

    Dodane:
    Damn.. co ja pisze. Przelicza sie, ale z cyfrakiem. z analogiem bez zmian oczywiscie.
    noe nie wiem to szklo o polu krycia 6x6 a wiec w malym obrazku kat widzenia jest zredukowany poodnie jak to ma miejsce pomiedzy malym obrazkiem a matryca.
    Pozdrawiam
    Jacek
    _____________

  4. #24
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Witam
    Czy ktos wie za ile mozna zdobyc 180/2,8 ED

  5. #25

    Domyślnie

    Coś mi się pokręciło, to pytanie o 180/2,8 ED i cenę to moje
    Pozdrawiam Arek
    7D|G12|Nikkormat FT3|N70-210/4|N50/2|N28/3,5|C100/2,8|Metz 58AF2|C17-40/4L||C70-200/4L|+reszta

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dRUId
    Coś mi się pokręciło, to pytanie o 180/2,8 ED i cenę to moje
    Na razie jest za tyle
    Jacek

  7. #27

    Domyślnie

    AF czy MF?
    Oba w dobrym stanie ok 1500 zl.

  8. #28
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Ja do FM2n lub FM3A, którego prawdopodobnie kupię dołącze na początek:

    35/1.4 AIS
    50/1.4 AIS
    135/2.8 AIS

    w przyszłości:

    37-70/2.8 AF

    a jak będę bogaty to:

    20/2.8 AIS
    1051.8 AIS



    StruceL (nie chce mi sie logować)

    PZDR.

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gALL
    AF czy MF?
    Oba w dobrym stanie ok 1500 zl.
    ja zdecydowanie MF
    dzs robilem zdjecia corce na jakiejs zabawie, moj f80 nie chcial w polmroku wyostrzyc, nadto nie mam pewnosci nigdy na czym wyostzrył.
    Pozdrawiam
    Jacek
    _____________

  10. #30

    Domyślnie

    Mam pytanie czy F75 ( moze sie powtarzam ) bedzie jakos wspolpracowac z obiektywem manualnym bez CPU ??

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •