500 - kupilem MC 500/5,6 pentacona i przejscowke do nikona.Zamieszczone przez ALF
Manual non-AI ... ale ... 500 mm i zastanawiam sie czy to przelicza sie tak jak u Cyfraków?
teraz tylko body trzeba do tego
Szukaj
500 - kupilem MC 500/5,6 pentacona i przejscowke do nikona.Zamieszczone przez ALF
Manual non-AI ... ale ... 500 mm i zastanawiam sie czy to przelicza sie tak jak u Cyfraków?
teraz tylko body trzeba do tego
Pozdrawiam
Jacek
_____________
Przelicza sie. x1.5 z d70.Zamieszczone przez jmj
Dodane:
Damn.. co ja pisze. Przelicza sie, ale z cyfrakiem. z analogiem bez zmian oczywiscie.
c2h5oh
|Bessa Voigtländer|Zenit 11|Kiev 4m|D70|T28-75|SB800|055PROB
http://www.lisiewski.info | http://modna.pl | http://giery.eu
noe nie wiem to szklo o polu krycia 6x6 a wiec w malym obrazku kat widzenia jest zredukowany poodnie jak to ma miejsce pomiedzy malym obrazkiem a matryca.Zamieszczone przez c2h5oh
Pozdrawiam
Jacek
_____________
Witam
Czy ktos wie za ile mozna zdobyc 180/2,8 ED![]()
Coś mi się pokręciło, to pytanie o 180/2,8 ED i cenę to moje![]()
Pozdrawiam Arek
7D|G12|Nikkormat FT3|N70-210/4|N50/2|N28/3,5|C100/2,8|Metz 58AF2|C17-40/4L||C70-200/4L|+reszta
Na razie jest za tyleZamieszczone przez dRUId
Jacek
Ja do FM2n lub FM3A, którego prawdopodobnie kupię dołącze na początek:
35/1.4 AIS
50/1.4 AIS
135/2.8 AIS
w przyszłości:
37-70/2.8 AF
a jak będę bogaty to:
20/2.8 AIS
1051.8 AIS
![]()
StruceL (nie chce mi sie logować)
PZDR.
ja zdecydowanie MFZamieszczone przez gALL
dzs robilem zdjecia corce na jakiejs zabawie, moj f80 nie chcial w polmroku wyostrzyc, nadto nie mam pewnosci nigdy na czym wyostzrył.
Pozdrawiam
Jacek
_____________
Mam pytanie czy F75 ( moze sie powtarzam ) bedzie jakos wspolpracowac z obiektywem manualnym bez CPU ??
Skontaktuj się z nami