Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Wątek: Manualne szkla.

  1. #11

    Domyślnie

    Jak na razie 180/2.8 ED gora ))) i jakas 85, dla mnie moze byc nawet 1.8
    A F3 ... godne, godne ... sam bym dokupil takie cudo do FE2 . Ladny nademik, do FE2 25-50/4 a F3 ze 180.

  2. #12

    Domyślnie

    Portret, reportaz tu bardzo duzo.
    I tu sie mamy !, aczkolwiek Ja dobrego reportażu zrobić nie potrafię (trzepię streetphoto - owszem nie każdemu się musi podobać)... ale dalej pooglądać lubie ... może kiedyś....

  3. #13

    Domyślnie

    no dlugie szklo jest piekne do wyciagania ludzi ...
    Pozdrawiam
    Jacek
    _____________

  4. #14
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    no dlugi eszklo jest piekne do wyciagania ludzi ...
    dla mnie osobiście 135 to max dla uwieczniania kudzi, IMO więcej nie ma sensu !!!. Jeśli nie łapie z "klientem " sensu, toku,osobistego kontaktu to poprostu nie ma sensu bo foty są ni jakie nie oddaja IMO sensu i tego co chciałbym uzyskać.

  5. #15

    Domyślnie

    mowisz o Portrecie a ja o naturanych niepoozwanych ujeciach targi, praca, te rzezcy
    Pozdrawiam
    Jacek
    _____________

  6. #16

    Domyślnie

    to powyźsze to Ja tylko wyrzuciło mnie ( i miało być ludzi zamiast kudzi )

    [ Dodano: Wto Gru 28, 2004 11:40 pm ]
    mowisz o Portrecie a ja o naturanych niepoozwanych ujeciach targi, praca, te rzezcy
    Nieeeee no wczesniej napisałeś długie szklo, więc w tym wypadku uścislijmy co dla kogo jest długim szkłem, bo dla mnie 135 to juz dlugie szkło wiec byc może rozmijamy sę w zeznaniach ??

  7. #17

    Domyślnie

    bo dla mnie 135 to juz dlugie szkło wiec byc może rozmijamy sę w zeznaniach ??
    135 dla mnie to krotkie dlugie.
    Dlugie to 200, 300
    Pozdrawiam
    Jacek
    _____________

  8. #18

    Domyślnie

    A zna ktos manualnego tamrona SP 17 3.5? Bo zaczynam sie zastanawiac czy nie zakupic sobie takowego. Ponoc bardzo przyjemne szkielko i swietnie skorygowane. Jesli jest tak dobry jak moj tamron sp 90 2.5 makro to biore w ciemno.
    Pozdrawiam Karol

  9. #19

    Domyślnie

    Nie robilem tym Tamronem SP 17 nic ale mialem podpiety do FE2 ... efekt piorunujace, swietnie skorygowane. Nie mialem czasu go przestrzelic.

  10. #20
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    24/35-70/135/300/500...bez względu na manual, AF czy m42...no i jeszcze jakaś 100-105 do makro
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •