Jak na razie 180/2.8 ED gora))) i jakas 85, dla mnie moze byc nawet 1.8
A F3 ... godne, godne ... sam bym dokupil takie cudo do FE2. Ladny nademik, do FE2 25-50/4 a F3 ze 180.
![]()
Szukaj
Jak na razie 180/2.8 ED gora))) i jakas 85, dla mnie moze byc nawet 1.8
A F3 ... godne, godne ... sam bym dokupil takie cudo do FE2. Ladny nademik, do FE2 25-50/4 a F3 ze 180.
![]()
I tu sie mamy !, aczkolwiek Ja dobrego reportażu zrobić nie potrafię (trzepię streetphoto - owszem nie każdemu się musi podobać)... ale dalej pooglądać lubie ... może kiedyś....Portret, reportaz tu bardzo duzo.
no dlugie szklo jest piekne do wyciagania ludzi ...
Pozdrawiam
Jacek
_____________
dla mnie osobiście 135 to max dla uwieczniania kudzi, IMO więcej nie ma sensu !!!. Jeśli nie łapie z "klientem " sensu, toku,osobistego kontaktu to poprostu nie ma sensu bo foty są ni jakie nie oddaja IMO sensu i tego co chciałbym uzyskać.no dlugi eszklo jest piekne do wyciagania ludzi ...
mowisz o Portrecie a ja o naturanych niepoozwanych ujeciach targi, praca, te rzezcy
Pozdrawiam
Jacek
_____________
to powyźsze to Ja tylko wyrzuciło mnie ( i miało być ludzi zamiast kudzi )
[ Dodano: Wto Gru 28, 2004 11:40 pm ]
Nieeeee no wczesniej napisałeś długie szklo, więc w tym wypadku uścislijmy co dla kogo jest długim szkłem, bo dla mnie 135 to juz dlugie szkło wiec byc może rozmijamy sę w zeznaniach ??mowisz o Portrecie a ja o naturanych niepoozwanych ujeciach targi, praca, te rzezcy
135 dla mnie to krotkie dlugie.bo dla mnie 135 to juz dlugie szkło wiec byc może rozmijamy sę w zeznaniach ??
Dlugie to 200, 300
Pozdrawiam
Jacek
_____________
Nie robilem tym Tamronem SP 17 nic ale mialem podpiety do FE2 ... efekt piorunujace, swietnie skorygowane. Nie mialem czasu go przestrzelic.
24/35-70/135/300/500...bez względu na manual, AF czy m42...no i jeszcze jakaś 100-105 do makro![]()
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
Skontaktuj się z nami