Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: lastolajty

  1. #11
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Na zdrówko

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pebees Zobacz posta
    ...A może nie chcesz wprowadzać korekty +-1EV. To mierzysz z drugiej strony na plus czy -1 EV. Ot i tyle co do ekspozycji.
    A będziesz tak dobry i rozwiniesz tą część swej wypowiedzi? Rozumiem, że mamy na myśli tą płaszczyznę z trzema szarościami- "To mierzysz z drugiej strony na plus..." masz na myśli ciemniejszą niż 18% płaszczyznę, która podbije mi naświetlanie o 1ev a jaśniejsza obniży analogicznie, tak? Czy jest jakaś instrukcja obsługi (oprócz filmów producenta), która wskazuje jak mierzyć (z przykładami)?
    D700, N24D, N35D, N85D, S150

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •