Na zdrówko![]()
Szukaj
Na zdrówko![]()
A będziesz tak dobry i rozwiniesz tą część swej wypowiedzi?Rozumiem, że mamy na myśli tą płaszczyznę z trzema szarościami- "To mierzysz z drugiej strony na plus..." masz na myśli ciemniejszą niż 18% płaszczyznę, która podbije mi naświetlanie o 1ev a jaśniejsza obniży analogicznie, tak? Czy jest jakaś instrukcja obsługi (oprócz filmów producenta), która wskazuje jak mierzyć (z przykładami)?
D700, N24D, N35D, N85D, S150
Skontaktuj się z nami