No prosze, pelna klatka dla Nikona i nawet za cene 5 k nie poszlaTo po co Nikon ma ryzykowac z 15 tys zlociszow
No i uwaga, moze tak troche bardziej w temacie bysmy popisali?
Szukaj
No prosze, pelna klatka dla Nikona i nawet za cene 5 k nie poszlaTo po co Nikon ma ryzykowac z 15 tys zlociszow
No i uwaga, moze tak troche bardziej w temacie bysmy popisali?
Za 3200 też nieZamieszczone przez admin
Jak się odkuję, kupię sobie taki zamiast szerokiego kąta - wychodzi toto taniej niż AF-S 12-24/4. A matryca bez filtra AA ma swoje dobre strony
![]()
Piotrze jakbys chcial 30d porownac do d200 to sluze pomoca. Choc wlasciwie to nie wiem czy to dla Ciebie ma sens.
Pozdrawiam
tyniu
-------------------------------------------------------------------------
juz tylko cyfra
admin- o jakiej optyce piszesz??
Pozdro
jakieś studio w połowie drogi się znajdzie![]()
gorzej z dzikami
sprzęt mieszany ciągłe zmiany
no i co ? Temat umarł ? Nie ma nikogo z 5D w łodzi i okolicach ?
N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9
pozdrawiam
Paweł
Wystraszyli się tych dzików. Taki dziki dzik to zbyt duże ryzyko dla 5D.![]()
Jacek
ja jak kiedys sie wybiore do lodzi do admina chetnie uzycze s3choc z ta d2x to juz nie zarty
jeszcze sie okaze ze jakies mydlo progukuje s3 i gubi szczegoly (ogladalem fotki z d2x imponuja)
d700 d3 14-24 28 35 50 85 135
Niedzwiedz,
Szczególnie ta pokazana przez Admina jakiś czas temu przedstawiająca dwie kobiety(starszą i młodszą). Eh! MIĘSO jednym słowem... chociaż kolor skóry mi się nie spodobałale to pewnie mój monitor…
Pozdrawiam Marcin
"Zdjęcie można zrobić wszystkim, tylko po co się męczyć skoro jest Nikon"
"Oby piękno miało moc wzbudzania dobra..."
MzMarcin, ja widzialem w studiu robiona martwa nature no wypas podobaly mi sie![]()
d700 d3 14-24 28 35 50 85 135
Skontaktuj się z nami