Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Canon - Nikon

  1. #21

    Domyślnie

    No prosze, pelna klatka dla Nikona i nawet za cene 5 k nie poszla To po co Nikon ma ryzykowac z 15 tys zlociszow

    No i uwaga, moze tak troche bardziej w temacie bysmy popisali?

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    No prosze, pelna klatka dla Nikona i nawet za cene 5 k nie poszla
    Za 3200 też nie Jak się odkuję, kupię sobie taki zamiast szerokiego kąta - wychodzi toto taniej niż AF-S 12-24/4. A matryca bez filtra AA ma swoje dobre strony

  3. #23

    Domyślnie

    Piotrze jakbys chcial 30d porownac do d200 to sluze pomoca. Choc wlasciwie to nie wiem czy to dla Ciebie ma sens.
    Pozdrawiam
    tyniu
    -------------------------------------------------------------------------
    juz tylko cyfra

  4. #24
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    WLKP-Krotoszyn
    Posty
    54

    Domyślnie

    admin- o jakiej optyce piszesz??

    Pozdro

  5. #25

    Domyślnie

    jakieś studio w połowie drogi się znajdzie
    gorzej z dzikami
    sprzęt mieszany ciągłe zmiany

  6. #26

    Domyślnie

    no i co ? Temat umarł ? Nie ma nikogo z 5D w łodzi i okolicach ?
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    pozdrawiam
    Paweł

  7. #27

    Domyślnie

    Wystraszyli się tych dzików. Taki dziki dzik to zbyt duże ryzyko dla 5D.
    Jacek

  8. #28

    Domyślnie

    ja jak kiedys sie wybiore do lodzi do admina chetnie uzycze s3 choc z ta d2x to juz nie zarty jeszcze sie okaze ze jakies mydlo progukuje s3 i gubi szczegoly (ogladalem fotki z d2x imponuja)
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  9. #29

    Domyślnie

    Niedzwiedz,
    Szczególnie ta pokazana przez Admina jakiś czas temu przedstawiająca dwie kobiety(starszą i młodszą). Eh! MIĘSO jednym słowem... chociaż kolor skóry mi się nie spodobał ale to pewnie mój monitor…
    Pozdrawiam Marcin
    "Zdjęcie można zrobić wszystkim, tylko po co się męczyć skoro jest Nikon "
    "Oby piękno miało moc wzbudzania dobra..."

  10. #30

    Domyślnie

    MzMarcin, ja widzialem w studiu robiona martwa nature no wypas podobaly mi sie
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •