Mam pytanie do posiadacza 5D, czytacza naszego forum z Lodzi. Bylbym mocno zainteresowany wykonaniem sesji porownawczej korpusow zaopatrzonych w podobnej jakosci optyke. Do dyspozycji postawie D200 i/lub D2x, studio oraz cala mas dobrych checi. Zimne piwko ofc bezdyskusyjne. Zdjecia studyjne i plenerowe, czas okolo dwoch godzin. Czekam na zgloszenie.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami