Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34
  1. #1

    Domyślnie ostre czy nie ???

    Witam wszystkiech to mój pierwszy post, ale forum czesto podczytuje

    Fotkę robiłam D60 kitowym obiektywem...czy mi się wydaje czy jest nieostra??? Juuż głupieję

    http://www.speedyshare.com/798391887.html

  2. #2

    Domyślnie

    nieostra
    Contax 645, Zeiss 80mm f/2

  3. #3

    Domyślnie

    Ostrość ustawiła "się" na tym pionowym elemencie, a przypuszczam że pytasz o ostrość tej kulki w środku kadru.

  4. #4

    Domyślnie

    Zdjęcie ze zbyt małej odległości jak na mój gust. Głebia bardzo mała i dlatego ostry jest tylko trzon. Oddal obiektyw lub zastosuj dużo wyższą przysłone

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez blackside Zobacz posta
    Zdjęcie ze zbyt małej odległości jak na mój gust. Głebia bardzo mała i dlatego ostry jest tylko trzon. Oddal obiektyw lub zastosuj dużo wyższą przysłone

    dziekuje wszystkim za rady, mam aparat drugi dzień i dopiero eksperymentuję...rzeczywiście chodziło mi o kulkę i być może odległość była za mała, alefotkę robiłam z ustawieniami standardowymi na makro.

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar Nekosh
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    149

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Monicoor Zobacz posta
    dziekuje wszystkim za rady, mam aparat drugi dzień i dopiero eksperymentuję...rzeczywiście chodziło mi o kulkę i być może odległość była za mała, alefotkę robiłam z ustawieniami standardowymi na makro.
    Ustawienia makro to jest to
    [SIZE="1"][COLOR="Gray"]Pozdrawiam Piotrek portfolio

  7. #7

    Domyślnie

    nabijasz sie??? po cos ten tryb chyba jest:>

  8. #8

    Domyślnie

    Kitowy obiektyw nie nadaje sie do makro
    Chyba ze pobawic sie w jakies soczewki, odwrocone obiektywy i inne duperele, ale to inna bajka.
    Puszka: D70s | Obiektywy: N18-70, S70-300 APO DG | Szmery bajery: Velbon CX-660, Lowepro CompuDaypack, DCR-250 | flickr

  9. #9

    Domyślnie

    nazwijmy to pseudomakro, no nic poprobuje jutro ze statywem, moze mi ręce latają

  10. #10

    Domyślnie

    To nie ręce się trzęsą, wg mnie ta kulka to poprostu trudny deseń dla autofokusa.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •