Witam wszystkiech to mój pierwszy post, ale forum czesto podczytuje
Fotkę robiłam D60 kitowym obiektywem...czy mi się wydaje czy jest nieostra??? Juuż głupieję
http://www.speedyshare.com/798391887.html
Szukaj
Witam wszystkiech to mój pierwszy post, ale forum czesto podczytuje
Fotkę robiłam D60 kitowym obiektywem...czy mi się wydaje czy jest nieostra??? Juuż głupieję
http://www.speedyshare.com/798391887.html
Ostrość ustawiła "się" na tym pionowym elemencie, a przypuszczam że pytasz o ostrość tej kulki w środku kadru.
Zdjęcie ze zbyt małej odległości jak na mój gust. Głebia bardzo mała i dlatego ostry jest tylko trzon. Oddal obiektyw lub zastosuj dużo wyższą przysłone
[SIZE="1"][COLOR="Gray"]Pozdrawiam Piotrek portfolio
Kitowy obiektyw nie nadaje sie do makro
Chyba ze pobawic sie w jakies soczewki, odwrocone obiektywy i inne duperele, ale to inna bajka.
Puszka: D70s | Obiektywy: N18-70, S70-300 APO DG | Szmery bajery: Velbon CX-660, Lowepro CompuDaypack, DCR-250 | flickr
nazwijmy to pseudomakro, no nic poprobuje jutro ze statywem, moze mi ręce latają![]()
To nie ręce się trzęsą, wg mnie ta kulka to poprostu trudny deseń dla autofokusa.
Skontaktuj się z nami