Podoba mi się.
Jezeli usuwać zielsko, to też ptaka i jego odbicie w wodzie![]()
![]()
pozdrawiam
Szukaj
Podoba mi się.
Jezeli usuwać zielsko, to też ptaka i jego odbicie w wodzie![]()
![]()
pozdrawiam
Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog
moje rodzinne strony, łezka się zakręciła
Skontaktuj się z nami