Szukaj
Raczej kolego to nie portret. Zdjęcia chyba powinny się znaleść w tym dziale - http://forum.nikon.org.pl/forumdisplay.php?f=106
Edit :
No właśnie, po co te linie ?
fordclubpolska.org
AAAAa ucięta głowa ! :P To zdjęcie (2) wg mnie byłoby super ale jakby tam była głowa. Po co na 3 zdjęciu są te linie ?
pozdrawiam brama
niestety poległeś : pokazując 1 i 3 strzeliłeś sobie w oba kolana a 2-ką dobiłeś![]()
aj. na 3 linie podkreślają fotkę. lubię czasami tworzyć takie "ramki".
Jakaś koncepcja może i w tym wszystkim jest, ale do mnie całkowicie nie przemawia.
Tak jakoś dziwnie.
Tutaj jest... podpis
Jedynka fajna. Podoba mi się kolorystyka.
D80, S18-200 OS, S30 1.4, N50 1.4, S EF-500 DG super
Skontaktuj się z nami