Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Z wakacji...

  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar qer
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    115

    Domyślnie Z wakacji...

    Czekam na komentarze


    P.S. nie wiem, czy dobry dział, jbc to proszę o przeniesienie.

    Pozdrawiam!
    Qer

  2. #2

    Domyślnie

    Raczej kolego to nie portret. Zdjęcia chyba powinny się znaleść w tym dziale - http://forum.nikon.org.pl/forumdisplay.php?f=106

    Edit :

    No właśnie, po co te linie ?
    fordclubpolska.org

  3. #3

    Domyślnie

    AAAAa ucięta głowa ! :P To zdjęcie (2) wg mnie byłoby super ale jakby tam była głowa. Po co na 3 zdjęciu są te linie ?
    pozdrawiam brama

  4. #4

    Domyślnie

    niestety poległeś : pokazując 1 i 3 strzeliłeś sobie w oba kolana a 2-ką dobiłeś

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar qer
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    115

    Domyślnie

    aj . na 3 linie podkreślają fotkę. lubię czasami tworzyć takie "ramki".

  6. #6

    Domyślnie

    Jakaś koncepcja może i w tym wszystkim jest, ale do mnie całkowicie nie przemawia.
    Tak jakoś dziwnie.
    Tutaj jest... podpis

  7. #7

    Domyślnie

    Jedynka fajna. Podoba mi się kolorystyka.
    D80, S18-200 OS, S30 1.4, N50 1.4, S EF-500 DG super

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •