Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar sirtorpeda
    Dołączył
    04 2008
    Miasto
    Gorzów Wielkopolski
    Posty
    54

    Question Woodstock podscenowy



    Napiszcie proszę, co Wy widzicie na tej fotografii... Bo z pewnym niepokojem spostrzegam, że mój odbiór tego zdjęcia bardzo różni się z tym, jak na zdjęcie patrzą osoby postronne.

    Pozdrawiam,

  2. #2

    Domyślnie

    napiszę tylko tyle rzenada!!!

  3. #3

    Domyślnie

    Ja widzę masę brudu i mnóstwo ludzi którym to nie przeszkadza. Ogólnie doznania estetyczne jak najbardziej negatywne.

    P.S. Przypominam, że autor pytał co widzimy na zdjęciu a nie jak oceniamy samo zdjęcie
    We tell the tales of heroes to remind ouerselfs that we also can be great...

  4. #4

    Domyślnie

    Dla mnie czad.
    Masz więcej? Bo nie wiem czy jedno zdjęcie można nazwać reportażem, a widzę, że miałeś warunki na dobry reportaż.
    D80, S18-200 OS, S30 1.4, N50 1.4, S EF-500 DG super

  5. #5
    Rozmowny Awatar ptero
    Dołączył
    08 2007
    Miasto
    Korków (dawniej Kraków)
    Posty
    371

    Domyślnie

    jako, że na woodstocku byłem 5 raz to jak najbardziej mi sie podoba to zdjęcie, nie wspomnę o przerysowaniach
    Innych mrok pogardy okryje-Jak oni sami w haniebnym milczeniu-ołtarze pradawne ojców porzucili-siebie,dzieci swoje i rasę-na zatracenie skazując-prochy wasze to już wiatr i niepamięć!

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adam1277 Zobacz posta
    napiszę tylko tyle rzenada!!!
    żenada ?

    dla mnie świetne. dawaj więcej jak masz. Mówienie o estetyce chyba nie jest tu na miejscu. To woodstock, a nie pole pełne kwiatków :P

  7. #7
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Jak to już ktoś wspomniał "dużo osób, którym ten syf nie przeszkadza". Czy mi się wydaje, czy ta dziewczyna z lewej jest średnio zadowolona z życia? Wygląda, jakby przed chwilą skończyła płakać.

  8. #8
    Oszczędny w słowach Awatar sirtorpeda
    Dołączył
    04 2008
    Miasto
    Gorzów Wielkopolski
    Posty
    54

    Domyślnie

    Na razie się nie ustosunkuję do tego, co napisaliście, może jeszcze ktoś tu zaglądnie - dam znać późnym wieczorem, o co mi chodziło.

    Oczywiście komentarze na temat tego, co o zdjęciu, jako o zdjęciu, myślicie, teżmile widziane.

    Cetoslava --> mój woodstock 2008 to 300 zdjęć robionych od wtorku 29 lipca do poniedziałku 4 sierpnia, ale nie było to robione jako materiał na reportaż, a jako typowe migawki z wooda. Nie układałem z tego też żadnej historii - powiedzmy, że nie miałem za bardzo warunków, żeby się nad tym pochylić - byłem tam służbowo.

  9. #9

    Domyślnie

    To pokaż coś jeszcze, jeśli oczywiście masz chęć.
    Stock dobrze prawi, polać mu
    A na Woodstocku nigdy nie byłam, nie moja muzyka, ale klimat festiwalu świetny i niepowtarzalny. Może kiedyś z aparatem i ku uciesze znajomych dam się namówić i pojadę.

    Cytat Zamieszczone przez ku6i Zobacz posta
    Czy mi się wydaje, czy ta dziewczyna z lewej jest średnio zadowolona z życia? Wygląda, jakby przed chwilą skończyła płakać.
    Ja myślę, że tu zmęczenie i alkohol robi swoje. Prześpi się i będzie lepiej
    D80, S18-200 OS, S30 1.4, N50 1.4, S EF-500 DG super

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2008
    Miasto
    Zachodniopomorskie
    Posty
    172

    Domyślnie

    A ja tu widzę skoliozę czyli tzw. boczne skrzywienie kręgosłupa.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •