Witam. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc.
mam problem z body. objawy:
przy naciśnięciu spustu migawki na górnym wyświetlaczu jak i w wizjerze wyskakuje Err , a zdjęcie jest niedoświetlone. Gwarancja już mnie nie obejmuje aparat mam 1rok 7 miesięcyprzebieg? ciężko powiedzieć, ale będzie "średni". co mogło się stać? Doradzacie by wysłać do serwisu nikon? czy może poszukać jakiegoś nieautoryzowanego serwisu "na miejscu" (czyt. na górnym śląsku)
P.S. Objaw taki sam przy każdym obiektywie.
z góry bardzo dziękuję za pomoc i wskazówki
Michał
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami