Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Spotkania

  1. #1

    Domyślnie Spotkania

    Ostatnie na razie do oceny i już was nie zadręczam swoimi fotkami, bo wyjeżdżam na pare dni.
    Wiem, że obróbka masakra, ale chcę zapytać jak takie kadry wam się podobają?

    Scarlet

  2. #2

    Domyślnie

    Ja serio nie wiem co ty masz z obróbką. Na wszystkich fotkach skaszaniona :/
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  3. #3

    Domyślnie

    no
    zmasakrowałas je wszystkie

  4. #4

    Domyślnie

    pomijam obróbkę, bo się koledzy wypowiedzieli i się pod tym podpisuję. Przy BW chyba bym sobie odpuścił ta tonację na rzecz mocno delikatniejszej - w końcu to dzieci. A kadry - hmm, kaszana w tle.

  5. #5

    Smile

    Jedynie tylko 2 ujdzie, coś ty się tak uparła na ten rodzaj obróbki,,a może obrabiasz na starym laptopie,
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  6. #6

    Domyślnie

    wiesz co wrzuc tu kiedys zdjecia przy obrobce ktorych nie uzyjesz w ogole nic z grupy filters w menu PS (nie ruszaj nawet wyostrzania, bo to tez psuje twoje zdjecia). reszta se machaj do woli. Zobaczysz ze efekt zaskoczy nas, a komentarze ciebie. Inaczej obrabiajac zdjeica w ten sposob powodujesz ze wygladaja ponizej krechy akceptacji.

  7. #7
    Oszczędny w słowach Awatar Rider
    Dołączył
    07 2008
    Miasto
    Poznań/Wronki
    Posty
    125

    Domyślnie

    Założę się, że bez tej rzucającej się w oczy obróbki byłoby o wiele lepiej. Po co wygładzasz i tak już gładką skórę dziecka?

  8. #8

    Domyślnie

    Kadry są naprawdę fajne, ale co do obróbki nie pozostaje nic innego jak podpisać się pod innymi...
    FX / 20 / 35 / 50 / 85

  9. #9

    Domyślnie

    Aż mi przykro że masz nas wszystkich kompletnie w... głęboko masz... Pytasz setki razy o zdanie, mówisz że przyjęłaś do wiadomości, obiecujesz poprawę, a następne zdjęcia masakrujesz jeszcze bardziej. Nie będę oceniała kadrów, bo zdjęcia to całość, a nie oddzielnie kadr, obróbka, kolory. Czasem można się minąć z ostrością, schrzanić balans bieli itp... ale jak ktoś świadomie masakruje zdjęcia i je wystawia dla oceny... cóż... myślę że nas nie szanujesz... przykre... ot co...
    Pozdrawiam - Aga
    Trzaski w kuchni || Młode Trzaski
    D70s|N18-70|N50|S70-300|SB-800

  10. #10

    Domyślnie

    Pisałam przecież, że obróbka do bani. Pytałam tylko o kadry a tu więkzość oobróbce.
    Scarlet

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •