Po pierwsze witam bo jestem tu nowy! Moim ostatnim zakupem jest d80 z obiektywem nikkor 18-135 i sigma APO 70-300 i mam teraz kilka pytan... czy da sie w aparacie w jakis sposob ustawic zeby tlo bylo ciemniejsze niz obiekt na ktory jest zlapana ostrosc? Jak najlepiej zastosowac ustawienia noca, tak zeby wyszly ladne nie poruszone zdjecia. czy noca korzystacie z lamp? I ostatnie jak ustawic opcje zeby aparat np. w nocy swiecil na obiekt ktory chce sie sfotografowac, tak zeby np. zlapac ostrosc i zeby bylo go widac?