Witam![]()
Mam małe pytanie do was użytkownicy Nikonów :P
Jestem zainteresowany takim filtrem : "http://allegro.pl/item415143215_filtr_ir_podczerwieni_760_podczerwie n_52mm_52_gr.html"
Mógłby mi ktoś podpowiedzieć czy warto go wziąć czy lepiej znaleźć coś innegotylko problem jest tez taki że szkoda mi wydać ok 150zl za hoya czy hama
Proszę o pomocDziękuje z góry, Marcin.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami