Close

Strona 12 z 367 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 3669
  1. #111

    Domyślnie

    Dołącze się do tego kosmicznego wątku, który mnie tak oczarował
    Pierwszy raz w życiu bawiłem się zew. lampą a nie wbudowaną. Na wszystkich przykładach wykorzystałem sb600 + wbudowaną. Nie ma co ukrywać że ochota na jeszcze kolejne dwie lampy jet ogromna... ale może w przyszłości
    http://www.bastylia.com/NKP/blyskanie/strob/

    D90 | N18-105VR | T55-200 | S50-150 | SB600 i inne gadżety

  2. #112

    Domyślnie

    Nie jestem pewien czy to akurat tu kiedys było ale chyba w temacie. Napisałem maila do sklepu ktory sprzedaje folie Lee. Zapytałem o próbnik i otrzymałem odpowiedz.
    Próbnik folii oświetleniowych firmy Lee Filters jest dostępny i kosztuje 23 zł.
    Posiadamy również nasadkę firmy Lumiquest Fxtra która kosztuje 77,00 zł, która pozwoliłaby Panu w pełni korzystać z folii z tego próbnika.
    Jest ona montowana na palnik lampy za pomocą rzepów dołączonych razem z nasadką. Również w komplecie dołączone jest 8 folii tego rozmiaru:
    CTO, 1/2 CTO, 1/4 CTO,Plus Green, 1/2 Plus Green, Sky Blue, Canary yellow i Fire Red.
    Ten sklep to RaysFoto.
    Może komuś się przyda.
    Znalazłem ta nasadke u nich http://www.raysfoto.pl/searchbyname....iquest%20Fxtra
    Ostatnio edytowane przez leszeg ; 20-01-2009 o 10:33

  3. #113

  4. #114

    Domyślnie

    ja zadzwoniłem do dystrybutora Lee do krakowa i miła Pani powiedziąła ze folie sa za free musze tylko za kuriera zapłacic. i za 2 dni miałem folie

  5. #115

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mmmak Zobacz posta
    ja zadzwoniłem do dystrybutora Lee do krakowa i miła Pani powiedziąła ze folie sa za free musze tylko za kuriera zapłacic. i za 2 dni miałem folie
    a jakies namiary bys dał ?

  6. #116

    Domyślnie

    Patrze na ten alternatywny sposób mocowanie i widze jakieś białe kleksy na lampie. Mam taką plasteline do lepienia, jest lekko tłusta. To coś sie urabia przed użyciem i przykleja np. do ściany i potem np. kartke (kalendarze sobie tak lepie). Toto nie zostawia śladu i można to używać wiele razy. Śmiało można na te pseudo plasteline filtr bezpośrednio lepić.
    D90 | N18-105VR | T55-200 | S50-150 | SB600 i inne gadżety

  7. #117

    Domyślnie

    Jako najlepszy lepisz proponuje plastelinę florystyczną. Plastyczna, mocna, łapie wszystkie powierznie, nie twardnieje. Kolor zielony (oczywiście). Dostepna w każdej kwiaciarni.

  8. #118

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez leszeg Zobacz posta
    a jakies namiary bys dał ?
    Oddział Kraków
    LTT Sp. z o.o. Oddział Kraków

    Józefitów 11/2
    Kraków
    30-039

    krakow@ltt.com.pl
    (0-12) 631-79-35
    (0-12) 633-85-46

  9. #119

  10. #120

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez leszeg Zobacz posta
    dzieki w poniedziałek prubuje czarowac
    to próbuj u mnie nie było problemów. miła Pani jeszcze przepraszala że w ten sam dzień nie zdążyła aj znać co uzyskałeś.

Strona 12 z 367 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •