Close

Strona 53 z 367 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103153 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 3669
  1. #521

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez korsarz Zobacz posta
    Patrzę i się zastanawiam po ch ludziom studio ))) Wspaniałe i ciekawe przykłady świecenia.

    Coroner, pozwól, że dopytam:

    Mógłbyś wyjaśnić rolę dopełniającego światła Metza? Bo że parasol to rozumiem, ale po co i gdzie widać dokładnie światło dopełniające? Gridem ze słomek świeciłeś we włoski, tak?
    Tak, dokładnie, może źle określiłem, bo stricte fill to to nie był, ale oświetlił (dopełnił mi niejako) policzek. Jest jak mówisz, metz z gridem świecił we włosy/policzek. Ustawiony na statywie na wysokości głowy dziewczyny, nieco za nią, odległość jakieś 70-100 cm.


    jedrus89 jest fajnie, ale może trzeba było nieco mocniej na twarz zaświecić, i kadrowo szkoda buta po lewej Bardzo podoba mi się za to oświetlenie za modelką
    Ostatnio edytowane przez coroner ; 06-04-2010 o 16:03
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  2. #522

    Domyślnie

    no szkoda buta po lewej, ale albo musiałem ciąć, albo krzywe zdjęcie zostawić :P
    małe niedopatrzenie ale wiem, mnie też razi

  3. #523

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jedrus89 Zobacz posta
    no szkoda buta po lewej, ale albo musiałem ciąć, albo krzywe zdjęcie zostawić :P
    małe niedopatrzenie ale wiem, mnie też razi
    Pochyłe kadry zrobione z głową nie są złe
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  4. #524

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez coroner Zobacz posta
    Pochyłe kadry zrobione z głową nie są złe
    i z tym się zgodze z tym, że ten raczej nie należał do zrobionych "z głową"

  5. #525

    Domyślnie

    Korzystając z pół godzinki wolnego i zajmowania się dziećmi pstryknąłem po raz pierwszy kilka zdjęć w prostym setupie z trzema lampami. Światło główne przez softbox, na bokach na podłodze dwie gołe lampy. Zdjęcia są .... yyyy ... przegrywają się właśnie Zaraz je procesnę i coś pokażę. W każdym razie jestem bardzo zadowolony. Trzy lampki to jest to.

  6. #526

    Domyślnie

    Noo, w tym dziale to już mnie całkiem dawno nie było czekając na Zbigniewa wrzucę jedną fotke, z tylko jedną lampką






    Pozdrawiam

  7. #527

    Domyślnie

    No dobra, to teraz te moje głupoty. Może nie widać wszędzie tych trzech lamp, ale ogólnie były. Na początek dwa zdjęcia, obróbki niewiele - raczej większość z samego świecenia wyszło. Klikając zdjęcie możemy oglądać je w większej rozdzielczości.


  8. #528

    Domyślnie

    S4INT super to wyszło, na lampkę "z książki" założyłeś full CTO ?

  9. #529

    Domyślnie

    To i ja wstawię coś swojego.

    Z lewej sb900 przez parasolkę a z prawej sb800 bez modyfikatorów.
    Jak zawsze za mało.

  10. #530

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lucas Z Zobacz posta
    S4INT super to wyszło, na lampkę "z książki" założyłeś full CTO ?
    Dokładnie chociaż w tym momencie się zastanawiam czy nie 1/2, bo coś kombinowałem z tym...

Strona 53 z 367 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103153 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •