Close

Strona 3 z 367 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 3669
  1. #21

    Domyślnie

    trójeczka bardzo sympatycznie. 1 i 2 zastanowiłbym się nad założeniem filtra na żarowe i WB do tego ustawić. wtedy nie byłoby takiego rozdźwięku między lampą a lampką obok modelki
    Pozdrawiam Paweł
    a D80 nadal robi zdjęcia ... | Forum Farmaceutyczne

  2. #22

    Domyślnie

    Zbigniew, mam pytanko: Czy na SB600 oświetlającą tło zakładałeś coś (jakąś nasadkę), aby móc uzyskać okrągłą a nie prostokątną (prawie) plamę światła na tle na zdjęciu 5? Ja się zastanawiam nad dokupieniem jeszcze jednej SB600 właśnie na tło, ale po testach z pożyczoną lampką właśnie ta "nieokrągłość" mnie powstrzymuje. No i to, że jestem na debecie...
    Pozdrawiam, Piotr

  3. #23

    Domyślnie

    No właśnie nic nie było (albo był sam dyfuzor, ale nic więcej) - aż się sam zdziwiłem. Lampa ustawiona była tak z pół metra od tła i trochę z dołu/pod kątem. Powstała ładna, okrągła plama.

  4. #24

    Domyślnie

    Świetne zdjęcie, i nawet nie o technikę błyskania tu chodzi. Uchwyciłeś maluchy w świetnym momencie, pierwszy plan i Krzysio pełen luz a w kontraście do tej sytuacji na drugim planie Tosia w takiej pozie jak modelki na fotografiach sprzed lat . Świetne naprawdę gratuluję strzału.

  5. #25

    Domyślnie

    artko - bardzo dziękuję za komentarz. Poprzedni post jednak usunąłem za namową znajomego - różne rzeczy się w nim dzieją. Przepraszam ew. oglądających za tę niedogodność.

  6. #26

    Domyślnie

    Dzisiaj przeglądałem blog strobistów i maksymalnie rozłożyło mnie to na łopatki. Wow.


    Komentarz zbyteczny. Tutaj źródełko i opis: http://strobist.blogspot.com/2007/05...-desserts.html

  7. #27

    Domyślnie



    sb-900 z prawej z dyfuzorem w sciane i sufit.

    opinie proszę tutaj http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?p=883157
    Pozdrawiam Paweł
    a D80 nadal robi zdjęcia ... | Forum Farmaceutyczne

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zbigniew Zobacz posta
    Dzisiaj przeglądałem blog strobistów i maksymalnie rozłożyło mnie to na łopatki. Wow.
    Komentarz zbyteczny. Tutaj źródełko i opis: http://strobist.blogspot.com/2007/05...-desserts.html
    Ciekawa blenda na stole po lewej . Zdjęcie finalne, bardzo "apetyczne". Czy na tej doświetlającej, poziomo ustwaionej lampie jest jakaś strumienica?
    Marek
    D800 + parę szkiełek.

  9. #29

    Domyślnie

    zdjecia umieszoczne w tym temacie.

    1.

    2.

    3. zuo.


    wykonanie: goniu & badi
    modeling: badi

    uzywalismy sabiny 800 + canona 580ex2 odpalanych radiowo. wszystko na statywach + parasolki. zdjecia robione wieczorem w pokoju w stanie deweloperskim pod klucz.
    Ostatnio edytowane przez badi ; 21-09-2008 o 10:12

  10. #30

    Domyślnie

    Pewnie każdy wolałby ładną modelkę , ale technicznie świetnie

Strona 3 z 367 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •