Close

Strona 244 z 253 PierwszyPierwszy ... 144194234242243244245246 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 431 do 2 440 z 2526
  1. #2431

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez foto4deg Zobacz posta
    Gerard, dałoby radę modelkę wypożyczyć?
    ma dopiero 14 lat wiec dopiero się kształtuje ale uczesać i może modelować

    Jak się zdecydujecie na kupno tych dyfuzorów to jest jedna wada dla niezgrabnych jak ja,
    pałeczki od mini softbox-ai lamą się jak zapałki , jest jeden zapasowy ale wystrugam sobie jakieś solidniejsze.


  2. #2432
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    802

    Domyślnie

    14!!!??? To trzeba jeszcze poczekać

    Dzięki za zdjęcia i porady. Przemyślę.
    "Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie."
    D700, D600, 15 2.8, 35 1.4 ART, 85 1.4, 80-200 2.8 i inne niepotrzebne fotografowi rzeczy

  3. #2433

    Domyślnie

    Jakby ktoś chciał coś wiedzieć na temat RoundFlash Ring lub Dish to pisać PW Właśnie dojechały na testy wiec postaram się sprawdzić co się da

  4. #2434

    Domyślnie

    chciałbym kupić 3 parasole tylko nie wiem jakiej średnicy, lampy to YN560 i 460 jakie wymiary do tych lamp oraz jaki parasol jesli chcialbym uzyc 2 lamp z jednym parasolem?

  5. #2435

    Domyślnie

    Pytanie do osób, które miały okazję przetestować. Chcę kupić parasolkę, do użytku domowego. Z racji tego, że w domu ciężko robić foty nie odbijając światła od kolorowych ścian myślę o parasolce. Mam softbox i parasolki transparentne, niestety pierwszy jest trochę kłopotliwy w przenoszeniu i rozkładaniu, a parasolki za bardzo sieją światłem we wszystkie strony. Dlatego proszę o poradę czy lepsza będzie parasolka taka jak ta: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item...f=last-visited czy taka jak ta: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item...f=last-visited, albo może macie jeszcze jakieś inne propozycje...?
    pozdrawiam
    Tomek

  6. #2436

    Domyślnie

    barracuda, jako kontry mam parasoli odbijające białe ale właśnie zakupiłem walimex pro parasolkę softbox 91cm
    przypuszczam ze jako kontry sprawdza się świetnie, powinno mi bardziej zmiękczyć światło i zmniejszyć rozproszenie


    jak sie sprawdzi to kupie drugi 109cm

  7. #2437

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez .:Gerard:. Zobacz posta
    barracuda, jako kontry mam parasoli odbijające białe ale właśnie zakupiłem walimex pro parasolkę softbox 91cm
    przypuszczam ze jako kontry sprawdza się świetnie, powinno mi bardziej zmiękczyć światło i zmniejszyć rozproszenie


    jak sie sprawdzi to kupie drugi 109cm
    a jako główne źródło światła?
    pozdrawiam
    Tomek

  8. #2438

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez barracuda Zobacz posta
    a jako główne źródło światła?

    Jako główne mam beauty dish (600W) + grid i Softbox 120x30cm (300W)
    lampy "kontry" stoją w rogach dlatego dostęp sterowanie lamp przy parasolkach czy parasolka-softbox jest lepszy.

  9. #2439

    Domyślnie

    ja takiego parasolko softboxa używam często w plenerze z lampą reporterską jako światła głównego ze względu na jego niewielkie rozmiary po złożeniu (zwłaszcza jak się przytnie pałąk), lekkość,szybkość montażu i dostęp do lampy

  10. #2440

    Domyślnie

    Często ustawiam modyfikatory bardzo blisko twarzy portretowanych osób, przy tego typu parasolach jak powyżej boję się o ich oczy, żeby mi się nikt nie nadział na ten metalowy uchwyt...poważnie tylko z tego powodu go nie mam a światło daje fajne...

    jednak na kontrę chyba wolałbym bardziej kierunkowe światło
    D780|17-35|35|50|85

Strona 244 z 253 PierwszyPierwszy ... 144194234242243244245246 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •